právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

Podporujeme moravský sport

21. 09. 2015 - 13:59 | Přinášíme rozhovory, termíny utkání, výsledky i zajímavosti z kabin.
zdroj: http://www.hc-olomouc.cz/foto/wallpapers_2014/2_1280x800.png

Poslouchejte Radio Haná, s námi budete ve hře! Pravidelně Vám v našem vysílání nabízíme kompletní reporty z ledního světa v Olomouci i ve Zlíně. Vybíháme na zelený pažit s fotbalisty Sigmy Olomouc a 1. HFK. Fandíme basketbalistům, florbalistům, házenkářkám, volejbalistkám i házenkářkám... Ve sportu se díky našim reportérům orientujeme jako nikdo jiný a pravidelně vám to dokazujeme. Fanoušci, emoce, hráči, trenéři, funkcionáři na Moravě, se všemi jsme v blízkém kontaktu a ptáme se jich na otázky, které vás zajímají.

Sigma Olomouc
Sigma se po loňské druholigové zkušenosti opět vrátila mezi českou fotbalovou elitu. Každý zápas vás přimo na tribuně za mikrofonem provází zkušené hlasatelské duo Miroslav Skácelík a Lukáš Kobza. Na Andrově stadionu máte navíc před každým zápasem díky Radiu haná možnost kvalifikovat se do poločasové soutěže o finanční odměny.

Kohouti jsou stále extraligoví
Olomoučtí Kohouti se udrželi v nejvyšší soutěži a také letos nastupují na extraligový led. Zápas co zápas je přímo na stadionu kolega Ivo Spisar, který je příjemným hudebním průvodcem během herních přerušení a emotivně s vámi oslavuje vstřelené branky!

Jsme partneři regionálního sportu a společně ho prožíváme naplno! Připomeňte si, jak jsme před pár měsíci slavili dlouho očekávaný postup do extraligy:

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!