právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Olomoucká fotbalová škola

27. 04. 2016 - 14:00 | A je hotovo! Dvěma malým fotbalistům splníme jejich sen!
 

Představte si, že se ráno probudíte, vstáváte, dáte vařit vodu na kafe, vybíráte oblečení, ve kterém půjdete do práce a pomalu se chystáte s vaším synem vyrazit na cestu do školy, když vám najednou zavolá Radio Haná a synkovi splní jeho sen. Účast na Olomoucké fotbalové škole. Celý letní týden plný fotbalu, kamarádům, luxusu, odborníků, sehraného týmu i výuky cizích jazyků.

Právě to se stalo tento týden stalo Petře z Uničova a Ladislavovi z Pravčic. Oba dva se zúčastnili naší velké soutěže. Petra si tipla, že vstupenky jsou ukryty "v pravé náprsní kapsičce" a Ladislav napsal, že lístky má náš gólman "v kapse jedné z půlek". Nakonec právě těmto posluchačům jsme se ozvali a oznámili jim radostnou novinu, že právě jejich kluci (malý Kuba a Matěj) se mohou těšit na letošní léto. Tak si pořádně naleštěte kopačky a připravte se na senzační fotbalovou jízdu. 

Podle ohlasů, které tato soutěž vzbudila, soudíme, že má spousta z vás doma malého fotbalistu. My mu přejeme mnoho sportovních úspěchů a těšíme se u dalších soutěží ve vysílání Radia Haná.

Jaká je radost výherců:

Co je Olomoucká fotbalová škola?

6. ročník úspěšného projektu pro mladé fotbalisty, kteří si v týdnu 2. - 8. července užijí svůj fotbalový sen. Jako skuteční reprezentanti se ubytují v luxusním hotelu, vařit jim budou zkušení kuchaři, naučí se nové taktiky, kličky i střely, poznají nové kamarády, zdokonalí se v cizích jazycích a mnohem více. Podrobnosti v grafice na konci článku. Budete ti nejlepší rodiče!

Připomeňte si princip soutěže:

 
Nalaďte si Radio Haná. Ve dnech 25. - 27. 4. 2016 budeme rozdávat dvě vstupenky na tuto týdenní akci. Chcete je pro svého malého fotbalistu? Podívejte se na obrázek níže, kde je malý brankář Radia Haná. Říkáme mu Špunt. Je to nezbeda. Chvíli jsme ho nechali bez dozoru a vstupenky si schoval k sobě.  Odpovězte na otázku, kde má Špunt schované vstupenky do fotbalové školy a vyhrávejte! Jsou v levé rukavici, v pravé ponožce, za spoďárama nebo někde úplně jinde? :-)

Vymyslete nejoriginálnější odpověď a vyhrajte!


Tipujte pomocí SMS ve tvaru HANA (mezera) vaše celé jméno a bydliště a váš tip. Textovku pošlete na číslo 900 09 09. SMS může vypadat např. takto:
 
"HANA JIRINA HANAKOVA, OLOMOUC, VSTUPENKY V PRAVE KAPSE"
Odeslat na číslo 900 09 09. Cena jedné SMS je 9 korun.


Více informací:

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!