právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

Jarní hlídka

Veselá videa, milé fotky, přesný plán výjezdů i vaše veselé vzkazy z jarní hlídky

RÁDIO -  RADOST - DÁRKY - AUTA - KVĚTINY - HUDBA - FOTKY - PŘÁTELÉ 

A je to za námi. Během mnoha dlouhých týdnů jsme vám na Jarní hlídce rozdali tisíce květin, osvěžili vás vychlazenými nápoji, nafoukli stovky balónků, představili desítky nových aut, předali stovky nerozvazujicích se tkaniček a pomohli vám vyhrát nové mobily nebo televize. Naše cestování nebralo konce, vždy jsme se na vás těšili a vy to ocenili svým úsměvem. 

Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na dalších hlídkách s Radiem Haná


Podívejte se na videa, kde všude jsme za vámi byli a třeba poznáte sami sebe.

Jarní hlídka 30. 5. - 2. 6. 2016

Chybí vám doma nová televize? Zlobí starý mobil nebo jste si omylem rozbili displej svého tabletu? Vyhrávejte s námi tuto elektroniku chytře i jednoduše. Stačí nakupovat v Olympii Olomouc, zapojit se do věrnostní soutěže a radovat se z hodnotných výher.

 

Jarní hlídka 23. - 27. 5. 2016

V tomto týdnu jsme vám přivezli osvěžujicí zdravou vodu od Šumavského pramene a slevové knížky na servis vašeho auta od Karservis Kocourovec.

Jarní hlídka 9. 5. - 15. 5. 2016

Auto ESA - 1. certifikovaný prodejce ojetých vozů v Olomouci. Na trhu je přes 20 let a nabízí více jak 3500 prověřených vozů.

Pivovar Litovel - rozdáváme na ochutnání plechovky Černého citrónu. Černý citron to je osvěžující síla citronu a harmonická hořkost litovelského ležáku, podtržená temnou barvou získanou z praženého sladu. Černý Citron je výjimečný svou silou, plností a barvou. Černý citron Free je tmavý, míchaný nápoj z nealkoholického piva s příchutí citronu, který se vyznačuje osvěžující vůní a chutí, barvou tmavého piva, příjemným řízem, hořkostí a plností klasicky vařených piv Litovel.
 

Jarní hlídka 2. 5. - 8. 5. 2016

Znáte Auto Kubíček společnost z Olomouce? Přivážíme horké novinky od autorizovaného prodejce vozidel Renault a Dacia pro Olomoucký kraj. Nabízí prodej a servis nových i ojetých automobilů Renault a Dacia či náhradních dílů, nabízí karosářské a lakýrnické práce, provozuje pneuservis i autobazar, zajišťuje výkup vozidel a financování koupě nových. 
 

 

 

Jarní hlídka 25. 4. - 1. 5. 2016

Petroil PřerovNový Fiat Tipo ve výbavě opening edition zahrnující šest airbagů, klimatizaci, slitinová kola a zadní parkovací senzory v ceně již od Kč 299 000,-. Nový Fiat Tipo. Stačí málo, abyste získali hodně. Jarní servisní prohlídky vozů Fiat za cenu Kč 299,- a kompletní servis klimatizace v ceně Kč 799,-. Sleva na všechny originální náhradní díly a vybrané doplňky 20%. 

​STAR LACES​ - ​Tkaničky, které se nerozvazují! Základní vlastností šněrovadel STAR LACES je pevnost a brzdící nerovnost jejich povrchu. Výsledkem speciální a skutečně originální konstrukce je fakt, že se při používání tkaničky STAR LACES v podstatě nerozvazují! Zároveň se výrazně pomaleji opotřebovávají a hlavně — mají výjimečný módní design.  Výrobce je česká společnost PROMA Šumperk​

Jarní hlídka 18. 4. - 24. 4. 2016

Auto Rolný - Váš autorizovaný servis značek Fiat, Alfa Romeo a Jeep. Představujeme nový FIAT TIPO! Spokojili jsme se s tím nejlepším. Jeho kufr má objem 520 litrů, takže do něj v pohodě dáte vše na jarní piknik nebo pro cestu na dovolenou. K tomu klimatizace i prostorná kabina. Odjeďte v novém Fiatu Tipo čistokrevném sedanu již od 281.300 korun. Navštivte osobně autosalony Auto Rolný v Prostějově nebo Olomouci! 

​STAR LACES​ - ​Tkaničky, které se nerozvazují! Základní vlastností šněrovadel STAR LACES je pevnost a brzdící nerovnost jejich povrchu. Výsledkem speciální a skutečně originální konstrukce je fakt, že se při používání tkaničky STAR LACES v podstatě nerozvazují! Zároveň se výrazně pomaleji opotřebovávají a hlavně — mají výjimečný módní design.  Výrobce je česká společnost PROMA Šumperk​

​Jarní hlídka 11. 4. - 17. 4.2016

Trendcar Olomouc - Staré auto už zdaleka nemá takový výkon? Chcete něco reprezentativnějšího a lepšího, než mají ostatní? Stavte se vybrat nové auto k autorizovanému prodejci vozů Suzuki. www.toyota-morava.cz

Olympia Olomouc - Víte, že za nákup o minimální hodnotě 200 korun, vám doma může stát nová televize nebo si k uchu přiložíte nabušený chytrý telefon? I o tyto ceny soutěží Olympia Olomouc ve své spotřebitelské soutěži. Nakupujte, zahrajte si jednoduchou minihru a staňte se majitelem skvělých cen. www.olympiaolomouc.cz
 

​Jarní hlídka 4. 4. - 10. 4.2016

V těchto dnech nás na Olomoucku provází sluníčko. Díky slunečním paprskům se parádně lesknou i auta od Auto ESA Olomouc.  Auto ESA - 1. certifikovaný prodejce ojetých vozů v Olomouci. Přijďte si vybrat svůj nový vůz se slevou až 75 tisíc korun!  

 Jarní hlídka 28. 3. - 3. 4.2016

Během druhého jarního týdne cestujeme po Vyškovsku a šlapeme na plyn nových vozů od Magnum Car Vyškov. Video z našich výjezdů pro vás připravujeme.

Jarní hlídka 21. 3. - 27. 3.2016

Letošní jaro jsme začali na Kroměřížsku a první jarní květiny vám přivezli novým Renaultem od Autocentra Kromexim, které najdete v Kroměříži na Hulínské ulici.

:: Další fotky i videa na webu i Facebooku Radia Haná ::

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!