právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

Procházka pamětí NON-STOP

28. 06. 2016 - 12:00 | "Nevěřil jsem jim, ale oni to dokázali", říká programový ředitel Radia Haná o heroickém vysílacím výkonu svých moderátorů.

"Na našich poradách se často říkají různé věci a některé za realizaci opravdu stojí!  Uvědomujeme si, že letos slavíme 24. narozeniny. Naše Procházka pamětí je dlouhodobě nejoblíbenější pořad Radia Haná a co kdybychom jí jednou vysílali 24 hodin denně? Tady to vše začalo a vypadá to, že Martina s Lukášem spolu stráví noc ve studiu."

 
Do této výzvy jsme uvrtali Martinu Procházkovou a Lukáše Kobzu. Ti vás Procházkou pamětí pravidělně provází dlouhá léta a právě je se snažíme vyhecovat. Kdo jiný má větší přehled v událostech a vzpomínkách, než právě oni. Jenže oba mají mimo vysílání nabitý program. Moderují plno akcí, jejich diáře jsou plné k prasknutí a není zrovna jednoduché, najít volný termín, kdy se oba mohou na 24 hodin zavřít ve studiu. Nakonec se ale dobrá věc daří a startovním dnem historicky 1. Procházky pamětí NON-STOP má být čtvrtek 23. červen.
 
"Tohle je fakt moc", řekla Lukeho sluchátka a spáchala lámací harakiry. Na řadu musela přijít izolepa.

Je tu den "D". Ranním vysílá vás provází Ivo Spisar, který oběma hlavním protagonistům volá a rozebírá s nimi jejich dnešní program. Martina je v rádiu dříve. Lukáš i se snídaní přichází pár minut před devátou. Vysíláme čerstvé zprávy s Tomášem Gottwaldem, následuje počasí, doprava a Procházka pamětí NON STOP ve studiu nejposlouchanější regionálního rádia v Olomouckém kraji právě startuje! Martina a Lukáš spolu historicky stráví svou celou první noc!
S tímhle dobovým sluchátkem selfie asi nedáme.

Naši moderátoři jsou doslova multifunkční a tak vás živým vysíláním provází i na Facebooku Radia Haná. Dělá nám velkou radost, že se do našeho hudebního maratonu zapojuje velká spousta z vás. Zpočátku dopoledne voláte a píšete z práce, po šichtě si nás pouštíte na zahradě, u bazénu nebo výletu. Večer vám stále další a další vzpomínky přinášíme k večeři. Kolem 23. hodiny se dokonce připojuje také redaktor Tomáš Gottwald, který naši dvojku přichází neplánovaně podpořit přímo do vysílání. Tím zdaleka nekončíme. Spoustě z vás začíná noční šichta a my jsme stále živě ve studiu. Naši maratonci se sluchátky na uších zažívají největší krizi kolem 4. - 5. hodiny ranní. I díky energiťákům ji zdárně překonávají a se vztyčenou hlavou se pouští do pátečního rána.
Kazeta do magneťáku a tužka. Jak to jde dohromady?
 
"Tři, dva, jedna... dokázali jsme to!", radují se Lukáš s Martinou zatímco pod nimi hraje Tina Turner a Simply The Best. Ještě ale není hotovo. Naši maratonci si dají ještě jednu hodinu navíc. Mezi 9. a 10. se v pátek dopoledne věnují vašim nejlepším vzpomínkám za 24 hodina hlavně je tu velké vyvrcholení naší soutěže. V každé hodině Procházky pamětí NON-STOP rozdáváme speciální čokoládu a kdo nám na konci našeho maratonu po výzvě jako první napíše všechny roky, jak vám je postupně přinášíme, automaticky vyhrává 24 balíků káv od Kafé Gape a balíky piv HOLBA!  Kdo se stává vítězem? (audio)


Programový ředitel Radia Haná Marek Berger se na konci do Procházky pamětí zapojuje také a přináší své oblíbené statistiky: (audio)


Děkujeme všem, kteří se do Procházky pamětí NON-STOP zapojili. Slibujeme, že nad pokračováním této výzvy budeme přemýšlet a budeme vám ji chtít příště přinést ještě lepší, než jste slyšeli. Bude to fuška, ale my to dáme (pokusíme se).

!! Díky !!

 

I PROCHÁZKA PAMĚTÍ NON STOP I

 START 23. 6. 2016 v 9:00 I KONEC 24. 6. 2016 v 9:00.


Partneři Procházky pamětí NON STOP:
 

Café Gape

Čokoládovna Troubelice

 

Holba Šerák

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!