právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

...a dárky jsou u vás!

20. 12. 2016 - 13:17 | Hanácký Ježíšek na vás ani letos nešetřil!

Vánoce 2016 s Radiem Haná

A je to za námi! Největší vánoční soutěž moravského éteru je ve svém finále. Během uplynulých týdnů jsme vám rozdávali stromečky, kapry, cukroví i dárky v celkové hodnotě přes 230 tisíc korun. I letošní Vánoce jsou na Hané ZDARMA a díky dárkům od nás si je užijete ve velkém stylu. Poslechněte si radost některých výherců:


Vstupenky na Enriqua Iglesiase

Před Vánoci jsme pro vás navíc připravili další úžasné překvapení. Sehnali jsme vstupenky na dlouho očekávaný koncert Enriqua Iglesiase ve vánoční Vídni. Několik z vás si tak užilo atmosféru krásného vánočně nazdobeného města a pak si zazpívali i oblíbené songy španělského zpěváka úplně ZDARMA.Mnozí znáte Enriqovi songy jako své boty a to bylo v naší soutěži klíčové. Soutěžili jsme každé ráno v našem Ranním džemu a jakmile jsme vám pustili jeho song, vytáčeli jste studiovou linku 585 22 55 88. Opět vyhrál(a) třetí v pořadí. Přímo v den koncertu jsme navíc uskutečnili ještě jednu last minut soutěž navíc. Celkově jsme tedy na Enriqua Iglesiase do vánoční Vídně poslali 8 z vás! 

Při předávání vstupenek ve vysílání nám běhal mráz po zádech. Rádio je o emocích a jen ty nejpozitivnější emoce vám chceme i dál přenášet každý den:

Radio Haná - vaše věrné rádio!

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!