právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

TENIS: ITS CUP 2018

09. 07. 2018 - 11:17 | Jubilejní ročník = jubilejní sestava hráček. Přijďte fandit do Olomouce nejvalitnějšímu tenisu!

Jak víte z našeho vysílání, Olomouc se v termínu 14.-22. 7. 2018 chystá na svůj 10. jubilejní ročník mezinárodního tenisového turnaje žen ITS CUP. Antukové kurty v OMEGA centru sportu a zdraví opět ožijí světovým tenisem českých i zahraničních hráček.

Světový tenis v Olomouci
14. -. 22. 7. 2018
s Radiem Haná ZDARMA.

„Turnaj ITS CUP slaví své 10. narozeniny. Nemohu uvěřit, na jakou úroveň jsme turnaj dokázali posunout. Když si vzpomenu na první turnaj v roce 2009 s dotací 15.000 USD a na loňské zaplněné tribuny při zápasech Kristýny Plíškové nebo Lucky Hradecké, jsem pyšný na celý náš organizační tým. Obrovský dík patří samozřejmě partnerům turnaje, statutárnímu městu Olomouc a Olomouckému kraji, bez kterých bychom akci takovýchto formátů nemohli nikdy zorganizovat,“ vzpomíná Michal Kadláček, jednatel spolupořádající tenisové akademie ITS Tennis Academy.
 
Podívejte se na oficiální video loňského ročníku:


Kdo zdvihne letošní pohár pro vítězku turnaje? Zlomí Kristýna Plíšková loňské prokletí finálového zápasu a dosáhne vrcholu nejvyššího? Nebo diváci poženou svými ovacemi k vítězným úderům nováčka olomouckého turnaje Kateřinu Siniakovou? Denisa Allertová zde v minulosti zažila svůj vzestup kariéry, třeba i ona letos bude moci pomýšlet na nejvyšší stupínek. Lucka Hradecká si již loni získala sympatie fanoušků při zápasech, při veřejné tiskové konferenci i autogramiádě. Letos je jistě potěší účastí ve čtyřhře, ve které patří mezi světové špičky. Výpis tenisové špičky na ITS CUPu může doplnit Ruska Kateryna Kozlovová, hráčka na hranici TOP 50 žebříčku WTA, která ukázala své kvality na letošním French Open, kde porazila jeho loňskou vítězku Jelenu Ostapenko.

„Nezapomínáme ani na dětské tenisové hvězdičky, které mohou svůj talent ukázat během zábavného dětského dopoledne před finálovým zápasem. Letošní slavnostní ročník pamatuje i na děti, které nyní sportovat nemohou. Jsme hrdí na to, že náš turnaj podpoří Nadaci Šance, která pomáhá hemotaoonkologicky nemocným dětem na Dětské klinice Faktulní nemocnice Olomouc. Přispět budou moci i diváci našeho turnaje“ doplňuje manažerka tenisové sekce OMEGA centra sportu a zdraví Jana Sovová.
Přijďte si zpříjemnit druhou půlku července na ITS CUP 2018
a vychutnejte si spolu s námi krásu bílého sportu na živo. Vstupné je zdarma.

Aktuality, výsledky i tenisové zajímavosti uslyšíte v našem vysílání.

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství