právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

POMOC: HC Olomouc

29. 05. 2020 - 09:04 | Pandemie dala olomouckému hokeji pořádný bodyček a teď je správný čas, abychom ukázali, jací jsme fandové.

Pošlete s námi pandemii na trestou lavici
a pomozme olomouckým Kohoutům.


Olomoucký klub prochází těžkou dobou, pandemie koronaviru ho velmi zasáhla. Nejen vzhledem k předčasnému ukončení sezóny musel sáhnout k různým úsporným opatřením. Proto si hodně váží nápadu jeho oddaných fanoušků Petra Butory a Vladimíra Prášila, kteří se rozhodli pomoci svému milovanému klubu. První jmenovaný založil svůj transparentní účet, kam kdokoliv může poslat jakoukoliv částku na podporu klubu. Jejich obrovská snaha jen potvrzuje, jak moc jim na budoucnosti klubu záleží.

V těchto složitých časech je jakákoliv podpora srdcového klubu ještě významnější a HC Olomouc si takové podpory opravdu hodně cení. Děkuje tedy nejen oběma pánům za jejich snahu, ale i všem dalším fanouškům, kterým osud klubu není lhostejný. Věřme, že společně tuto složitou situaci zvládneme.

Přispějte s námi Kohoutům
na transparentní účet.


Pan Butora nás požádal o zveřejnění důvodů, na základě kterých se rozhodl transparentní účet založit:
Na základě spousty informací z médií o možnostech podpory firem a živnostníků ze strany vlády v této těžké době ovlivněné pandemií koronaviru jsem začal přemýšlet nad tím, jak pomoci také HC Olomouc. Po nějaké době úvah mě v této myšlence utvrdil dotaz od pana Vladimíra Prášila, zda bych neměl zájem nějakým způsobem podpořit olomoucký hokejový klub. Na sociální síti fanoušků HC Olomouc se tento nápad sešel s obrovským pozitivním ohlasem.

S panem Prášilem jsme se tedy sešli a domluvili se, že podobně jako fanoušci jiných klubů zřídím transparentní účet, kam by mohli lidé do 31. 8. posílat jakoukoliv částku. Poté by se na výslednou částku sepsala darovací smlouva a částka by se přeposlala na účet HC Olomouc. Doufám, že se naše společné dílo podaří. Podpořme náš klub a vydržme v této touze podporovat i nadále. Fanoušci kohoutům!

Děkuji všem, kteří přispějí jakoukoliv částkou. Sledovat pohyby na transparentním účtu fanoušků HC Olomouc je možné zde.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!