právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

REGISTRACE: Sólo objev

01. 04. 2021 - 12:00 | Milujete zpěv? Vyhrajte promo za čtvrt milionu a poznejte, jak to chodí v hudební branži. Postup je snadnější než myslíte. Stačí se jedním rychlým emailem registrovat do dalšího ročníku soutěže Sólo Objev Radia Haná a být nejlepší.

Soutěž pro talentované
zpěváky a zpěvačky 
ve věku 18 - 30 let

Zkušení zpěváci i zpěvačky mohou potvrdit, že cesta z malých hudebních klubů do monumentálních koncertních hal je mnohdy dlouhá a naročná. Radio Haná jí umí zkrátit a usnadnit! Stačí se zaregistrovat do čtvrtého ročníku naší soutěže pro mladé zpěváky a zpěvačky Sólo Objev Radia Haná pod záštitou kapely O5 & Radeček! Je Vám minimálně 18 a maximálně 30 let? Ukažte, že na to máte!
 

Registrujte se a vyhrajte promo

za čtvrt mega!

 
Baví vás zpívání a cítíte, že máte na víc, než jen broukání si v koupelně nebo karaoke na svatbě své nejlepší kámošky? Máte zkušenosti s vystupováním a chcete spolupracovat s opravdovými profesionály v oboru? Dejte nám o sobě vědět, vyhrajte promo snů za ČTVRT MILIONU KORUN a pomalu trénujte podpisy na autogramiády. Dobře si uvědomujeme, že tato soutěž může naprosto změnit váš život. Prorazíte do světa showbussinesu? Podaří se vám uspět v konkurenci dalších nadaných lidí? 

Registrace probíhá do 30. 4. 2021


Registrujte se, vyhrajte a zažijte nepopsatelný pocit, kdy Radio Haná hraje váš song. Věříme talentovaným zpěvákům a zpěvačkám. Kdo bude letošním vítězem ankety Sólo Objev Radia Haná?
 

Přihlaste se nebo doporučte
svého favorita do 30. 4. 2021
na emailu objev@radiohana.cz

Přihláška musí obsahovat:

  • krátké info o Vás, 

  • vaše reprezentativní foto,

  • spolehlivý kontakt

  • link na vaše mp3 hity
    nebo nejlépe odkaz na Youtube (koncert, videoklip).

Ukažte, co ve vás je a dejte do zpívání všechno,
protože h
rajeme o ceny za čtvrt melounu!
 


 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!