právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

SOUTĚŽ: Rock pivo fest 2021

31. 05. 2021 - 00:00 | Volňásky rozdáváme každé všední ráno od 7. června. Stačí vstávat s námi, po signálu volat studiovou linku 585 22 55 88 a čtyři vstupenky jsou vaše. Ať už s sebou vezmete rodinu, přátele, kolegy nebo spoluhráče z týmu, tuhle rockovou budete mít díky nám ZDARMA. Na pořádném fesťáku jsme nebyli už opravdu dlouho. Vyrazíme do Rýžoviště?

Radio Haná má pro vás vždy něco navíc.
Stačí si od 7. června naladit naši ranní hitparádu
a vyhrát vstupenky na Rock pivo fest 2021.

Od organizátorů vám máme vyřídit toto:

Hudebních festivalů je na české scéně spousta. Těch skutečně "kvalitně odpracovaných" ale zase tolik není. A takový festival, který by byl nejen povedený organizačně, ale nabídl také zábavu pro celou rodinu a zároveň kvalitní rockovou muziku, jsme nenašli žádný. Rozhodli jsme se s tím proto něco udělat a dát dohromady festival, který nastaví novou laťku všem ostatním. Tak vznikl Rock Pivo Fest.

Rock Pivo Fest 2021
2. - 4. 7. 2021, Rýžoviště

Už jste slyšeli soutěžní upoutávku z našeho vysílání?


Doufáme, že všechna naše práce a nasazení budou pořádně vidět a na místě to sami oceníte. Nabídneme to nejlepší z české rockové scény, a přivezeme i několik nadějných rockerů ze zahraničí. Nebude chybět třeba Divokej Bill, Rybičky 48, Dymytry, Harlej, Dark Gambale, Seven, Symphonity, Alkehol nebo maďarští AB/CD. V průběhu tří dnů se můžete těšit nejen na více než dvacet kapel, ale taky na široký výběr řemeslných piv a bohatý doprovodný program. Rodiny s dětmi mohou využít dětský koutek s animačním programem a dílničkami. Pro vaše ubytování pod stanem jsme přímo na místě zajistili vhodné pozemky i další potřebné zázemí.

Vstupenky v předprodeji ZDE.

Rock Pivo Fest 2021, to je třídenní rocková show plná točeného piva a zábavy pro celou rodinu. Buďte u toho s námi a odstartujte letní prázdniny tak příjemně, jak to jen půjde. Budeme se bavit, ale zodpovědně, abychom nedali šanci koronaviru nám znovu omezovat život. 
 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!