právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

HLÍDKA: Ubrousky PALEM

29. 06. 2021 - 11:31 | Komár bzučí? Běžte cvalem pro ubrousky firmy PALEM! Naše hlídka jich stovky rozdala ZDARMA!

BzzzzzZZZZzzzzZZZZzzzz. Taky v létě neradi slyšíte tento zvuk?
Chcete mít v supermatetu dokonale dezinfikovaný nákupní vozík?
Rádi byste zmrzlinu na výletě drželi v čistých rukách,
ale nikde není žádné umyvadlo s mýdlem?

Na pomoc přijíždí HLÍDKA RADIA HANÁ s praktickými ubrousky firmy PALEM s. r. o.
 

Na léto se těší i krvelační komáři. Už teď víme, že jejich dovolená díky Radiu Haná nebude podle nejlepších komářích představ a komáří cestovky budou mít plno reklamací! Podívejte se na video :-)


 

Chci si vybrat na eshopu 
www.palemky.eu 


Kdo si nás našel v moravských ulicích, získal praktické ubrousky ZDARMA. Oceníte je doma, v práci, na služební cestě i na letní dovolenou. Dobře víme, že Palem s.r.o. je dynamická společnost, která se specializuje na výrobu vlhčených reklamních ubrousků a balení převážně reklamních předmětů dle přání klientů. Dokáží se přizpůsobit téměř každému nápadu, který máte pro prezentaci vaší firmy či výrobků. Nabízíme rychlé a jednoduché řešení nosiče reklamy, vizitky, pomocníka na cestách, do práce nebo jen pro příjemný pocit čistoty. My už máme objednáno. A vy? Podívejte se s námi na eshop www.palemky.eu.Kam jsme za vámi přijeli? 
 
30. 6. Olomouc
Šantovka 10:00 - 10:45
Globus 11:00 - 11:45
 
1. 7. Prostějov
Náměstí TGM 10:00 - 10:45
Náměstí Edmunda Husserla 11:00 - 11:45
 
2. 7. Vyškov
Masarykovo náměstí 10:00 - 10:45
OC InterCora Kaufland 11:00 - 11:45
 
3. 7. Kroměříž
OC InterCora Rybalka 10:00 – 10:45
Velké náměstí Kroměříž 11:00 – 11:45
 
 
 

Palem s. r. o. tradice z Pustiměře od roku 2014

Firma Palem s.r.o. dodává jednokusové vlhčené ubrousky a to i s grafikou na přání. Nabízí rychlé a jednoduché řešení nosiče reklamy, vizitky, pomocníka na cestách, do práce, do přírody nebo jen pro příjemný pocit čistoty. Můžete si vybrat jakýkoliv motiv (firemní logo, svatební fotografii nebo obrázek dítěte) a firma Palem vám vyrobí vlhčené ubrousky třeba jako dárek, propagaci vaší firmy nebo pro oživení oslavy.
 

 
Můžete si také vybrat ze široké škály ubrousků ať už klasické na očištění rukou a povrchů s citrusem, vůní ledové řeky, očistu brýlové optiky a monitorů či dezinfekční. Ideální na cesty nebo kabelky jsou intimní, s pečujícím aloe vera nebo s kyselinou hyaluronovou. A do přírody přibalte ubrousky s repelentním účinkem nebo ubrousek po spálení od sluníčka s panthenolem, který zklidní spálenou kůži. A největší výhoda – vejdou se vám do kapsy či kabelky a na rozdíl od velkých lahví se vám nikam nevylijí a nezabírají místo.
 


Více ve vysílání Radia Haná,
na našem Facebooku a Instagramu.

 
 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!