právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

HLASUJTE: Ceny Olomouckého kraje

07. 07. 2022 - 07:52 | Představujeme 25 míst v našem kraji, která vás budou bavit!


Adrenalinové zážitky v podobě tandemových seskoků i nejhezčí místa pro svatební obřad se letos uchází o Ceny Olomouckého kraje v oblasti cestovního ruchu. Na výběr je celkem 25 nominací. Hlasování probíhá prostřednictvím webových stránek cenykraje.cz do 31. srpna.

„Letos je opět na výběr z pěti kategorií, kde mohou lidé volit například nejoblíbenější rozhlednu nebo netradiční zážitek,“ uvedla Milada Sokolová, uvolněná členka zastupitelstva pro oblast vnějších vztahů a cestovního ruchu.

Chci hlasovat!


Anketa symbolicky odstartovala začátkem letních prázdnin. Lidé se na webu cenykraje.cz mohou zapojit nejen do hlasování, ale zároveň v podobě nominovaných cílů získají tipy na letní výlety po celém Olomouckém kraji. Jednotlivé nominace vybírala odborná komise. Na veřejnosti pak je, aby zvolila vítěze jednotlivých kategorií. Navíc přibude cena hejtmana pro osobnost cestovního ruchu.

„Olomoucký kraj je skvělým místem pro život i na dovolenou. Děkuji všem lidem, kteří se na rozvoji cestovního ruchu v našem regionu podílejí. Jejich práce je často nedoceněná – a to je jeden z důvodů, proč ceny cestovního ruchu vyhlašujeme,“ dodal Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!