právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

AKCE: KOULE FEST 2022

12. 09. 2022 - 11:22 | Wohnout v Zábřeze? Ano, již 11. listopadu! K tomu další vykutálení hudební hosté na 4. ročníku super fesťáku, co má koule!


Čtvrtý ročník vykutáleného fesťáku KOULE fest se bude točit kolem jedniček a dvojek. Uskuteční se totiž v pátek 11. 11. 2022, v Kulturním domě v Zábřeze. Vystoupí dohromady 5 kapel v čele s Wohnouty, ale třeba taky Verona a další zajímaví hudební hosté.

11. 11. 2022
Kulturní dům, Zábřeh

Organizátoři festivalu pro letošní ročník namixovali pestrou směsici žánrů. Během pátečního večera zahraje legendární rocková kapela Wohnout, která je neodmyslitelně spjatá s písní Svaz českých bohémů. Klip k této písni je jedním z nejhranějších českých klipů na YouTube. Publikum rozvlní Verona, která paří ke špičce české taneční hudby. Dalším hudebním hostem KOULE bude Marcell (indie- rock), který se kromě své tvorby zabývá také hudební produkcí a skládáním pro hvězdy jako Mirai, Lenny a další. Na vlnách indie-elektro–pop se ponese vystoupení kapely Brixtn, která se již se svým prvním singlem „Tak mi to nedovol“ dostala na TV Óčko mezi nejhranější klipy roku (2017). Letošní pětici hostů uzavře pop-punková tvorba mladých a energických muzikantů z kapely Natřije.


WOHNOUT I VERONA I MARCELL I BRIXTN I NATŘIJE


Večerem bude provázet originální show moderátora Lukáše Kobzy z radia Haná. Samozřejmostí bude nadstandardně kvalitní zvuk a propracovaná světelná show. Pro umocnění zážitků nebudou chybět velké LED obrazovky s projekcí dění na podiu a nejnovějších klipů kapel. Fanoušci se opět budou moci vyfotit se svými oblíbenými kapelami před KOULE stěnou ve foyer Kulturního domu. V průběhu večera diváky čeká nejedno překvapení. Celé akci bude předcházet reklamní kampaň spojená se soutěžemi o lístky a odkrýváním zákulisí příprav festivalu. Takže se určitě vyplatí sledovat sociální sítě #koulefest.

Chci vstupenky
na KOULE FEST!
 
Facebook: www.facebook.com/koulefest
Instagram: www.instagram.com/koulefest/
Web: www.koulefest.cz

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!