právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

AKCE: ŠUMPERSKÝ PLES 2023

02. 02. 2023 - 10:14 | Večer s hvězdnými kráskami Kristínou a Evou Decastelo v Šumperku. Nalaďte si nás tu na vlně 103,3 FM.

Za vším hledej ženu! Tak zní všeříkající podtitul letošního ročníku tradičního Šumperského plesu pod záštitou města Šumperka. Uskuteční se už tento pátek 3. února 2023 a jako vždy nabídne skvělé hudební a hvězdné hosty, tanec až do rána, výtečné občerstvení a další doprovodný program, který si užijete na maximum.

Šumperský ples
3. 2. 2023 od 19.00 hod.
Dům kultury, Šumperk

„Šumperský ples je tou nejlepší příležitostí, jak si užít příjemný večer s partnerem či partnerkou, nebo dokonce i s celou partou přátel. Nechte se unášet na vlnách skvělé zábavy, za doprovodu hvězdných hostů a užijte si příjemné chvíle ve výborné společnosti. Jsme rádi, že vám opět můžeme nabídnout to nejlepší, a to i díky podpoře našich partnerů, bez kterých by to nešlo. Děkujeme.“ říká ředitel spolupořádající agentury Forsberg Marek Berger a zároveň dodává: „Poslední vstupenky jsou ještě k dispozici, neváhejte s jejich koupí“.A na co všechno se můžete tedy těšit? Čeká vás koncert okouzlující slovenské pěvecké hvězdy Kristíny plný tanečních hitů. Zpěvák Honza Mlčoch připomene ve svém jedinečném aranžmá písně nezapomenutelného Karla Gotta a k tanci i poslechu bude hrát po celý večer skvělá hudební skupina Jamr´s. Nechat se okouzlit a třeba i inspirovat tanečními kroky můžete od mistrů parketu – Adama Chytila s taneční partnerkou Nikolou Saňákovou, svůj taneční um vám předvedou i tanečníci z tanečního studia Tomáše Komendy. Večerem vás provede oblíbená herečka, modelka a moderátorka Eva Decastelo. A to pořád není vše! Připravte se také na tradiční soutěž o ceny, fotokoutek, zážitkovou gastronomii, ochutnávku čokolády a samozřejmě na DJ a afterparty Radia Haná.


Baví nás bavit vás, a proto neváhejte a přijďte si s námi užít skvělý večer.
Vstupenky si můžete zakoupit on-line – více info na www.sumperskyples.cz/vstupenky

www.sumperskyples.cz
https://www.facebook.com/sumperskyples
www.radiohana.cz

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!