právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

TIP: NOVÝ MEKÁČ V PROSTĚJOVĚ

14. 02. 2023 - 13:03 | Wow! Již ve čtvrtek 16. února se otevírá nová restaurace McDonalds na kraji Prostějova (u Tesca). Sbíhají se vám sliny na nejlepší burgery, křupavé hranolky, šťavnatý salát nebo na voňavé kafe?

"Můžeme potvrdit, že v Prostějově plánujeme otevřít již 114. restauraci McDonald’s v České republice. K otevření restaurace dojde během prvního kvartálu roku 2023. Restauraci bude provozovat zkušený franšízový partner působící v tomto regionu," sděluje Jitka Pajurková, tisková mluvčí McDonald's s tím, že pobočka zajistí rozvážku jídla nebo roznášku až ke stolům.

Slavnostní opening s Radiem Haná
Zábavný program 12:00 - 18:00
Čtvrtek, 16. 2. 2023

"Restaurace poskytne všechny moderní služby jako je např. McDelivery (rozvážku jídla) nebo McDrive, který bude vybavený nejnovějšími digitálními menuboardy. S otevřením vnitřních prostor se zákazníci mohou těšit i na roznášku jídla až ke stolům. Restaurace zaujme také moderním designem," doplňuje Pajurková.Chcete být mezi první návštěvníky nové restaurace McDonalds v Prostějově? Přijďte se podívat poblíž Tesca k dálničnímu sjezdu D46 Prostějov sever již ve čtvrtek 16. února. Navíc mezi 12:00 - 18:00 vám v tento den usměvavý tým Radia Haná zahraje nejlepší hudební výběr a přiveze spoustu zábavy i soutěží.

Více informací z našeho kraje poslouchejte každý den ve vysílání Radia Haná nebo se podívejte na zpravodajský web Olomoucký report.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!