právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

AKCE: MAREK BERGER CELEBRATION SHOW

17. 07. 2023 - 12:02 | Náš legendary DJ Marek Berger vrátí zpátky devadesátky při oslavě své padesátky.Nadupanou 90’s party plánuje ke svým padesátinám legendární DJ a programový ředitel Radia Haná Marek Berger. Jeho velkolepá oslava s benefičním přesahem rozzáří olomoucký S-KLUB 18. srpna 2023. Bude to party se spoustou chutí - za večer se na pódiuvystřídá desítka DJů a můžete se těšit na program plný hudby, tance, světel a drinků.

Vstupenky jsou k dostání už teď na webu www.smsticket.cz/vstupenky/35825-90s-party-marek-berger-50-celebration-s-klub-olomouc a je to podle hesla Kdo dřív koupí, ten to má levnější.

“Krok za krokem se to blíží a už se nemůžu dočkat, až se v S-Klubu s vámi všemi potkám. Pade máme jednou za život a já si plním přání, které si užije každý, kdo na párty přijde. Bude to video disco show s megahity od 90. let, takže soundtrack mého života. Zahrají ti nej DJs v mém životě, bude tam taneční show, speciální hosté a na programu je i battle DJů,” sype plány z rukávu oslavenec, pořadatel, DJ a programový ředitel Radia Haná Marek Berger.Devadesátková párty s legendary dýdžejem Markem Bergerem bude zároveň i podporou projektu Otevřeme zahradu, na který se finančně přispěje z výtěžku. Otevřeme zahradu je jedinečný projekt obnovy relaxační zahrady s příjemnou terasou a malou kavárnou pro klienty olomouckého hospicu na Svatém Kopečku a pro veřejnost.

90s Party - Marek Berger 50 Celebration
pátek 18. srpna od 19:00
S-Klub, Olomouc

Vstupenkyhttp://www.smsticket.cz/vstupenky/35825-90s-party-marek-berger-50-celebration-s-klub-olo

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!