právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

SOUTĚŽ: Vítězové extraligy

18. 11. 2023 - 17:30 | Byli jste u toho v sezóně 1993/1994 u toho? Příší rok uplyne 30 let od extraligového triufmu hokejistů Olomouce! Posílejte své vzpomínky na veleúspěšnou sezónu hanáckého klubu a vyhrajte spoustu hodnotných cen i zážitků.

Nejlepší hokejový příběh nebo zážitek. Byli jste v sezóně 1993/1994 u toho? Fandili jste na tribuně? Máte svou originální vzpomínku, video, fotku nebo fanouškovský zážitek? Pošlete nám vše do 15. 12. 2023 na email soutez@radiohana.cz a vyhrajte!

Partnery soutěže jsou:
  • Telegraph, galerie, kavárna, pořadatel výstav a kulturních akcí
  • ARKS Plus s.r.o.,pořadatel akce
  • Pivovar ZUBR a.s., výrobce piva s řadou ocenění
  • MARKY s.r.o.,výrobce dresů a sportovního oblečení
1. cena: Dárkový poukaz v hodnotě 1.000,- kč do Telegraph Café, vstupenka na akci s poukazem naknihu „Olomoucký zázrak po 30 letech“(ARKS), ,Retro fanouškovský dres z limitované série k akci (MARKY) , polokošile a karton 24 ks plechovek piva ZUBR Gold

2. cena: Luxusní zápisník Moleskine od Telegraph,vstupenka na akci + poukaz na knihu „Olomoucký zázrak po 30 letech“ (ARKS), tričko z limitované edice k akci od MARKY a 24 ks plechovek piva ZUBR Gold

3. cena: Telegraph taška,Fanouškovská šála z retro série k akci(MARKY), poukaz na knihu „Olomoucký zázrak po 30 letech“( (ARKS), soudek piva 5 L a čepice od Pivovaru ZUBR

Ze všech soutěží vyhlášených v Olomouckém Deníku, Rádio Haná, ČR Olomouc a časopise Moravský senior bude z jejich vítězů vybrán nejlepší oříběh, zážitek nebo fotografie bude zařazena do knihy „Olomoucký zázrak po 30 letecha absolutní vítěz bude odměněn na samotné akci a obdrží: Od pořadatele akce VIP vstup na Over Party Mistrů, retro tričko a šála z limitované série k akci, kniha s podpisem všech hráčů, soudek piva a čepice od Pivovaru ZUBR.

Hokejový večer k 30.výročí vzpomínání na zisk titulu a Evropský pohár 1994

Pátek 12.4.2024
Kino Metropol
17:00 – 19.00


Duben 1994 se nesmazatelně zapsal do historie olomouckého sportu. Mužstvo ledního hokeje HC Olomouc zvítězilo 11.dubna ve finále play-off nad Pardubicemi a jeho kapitán Miroslav Chalánek mohl před přeplněným hledištěm zimního stadionu zvednout nad hlavu pohár pro 1.mistra extraligy ČR.

Takřka na den přesně se po 30 letech můžete setkat s hráči a u videoprojekce si s nimi, ale i jejich soupeři tyto nezapomenutelné chvíle znovu prožít, slyšet jejich zážitky z dění na ledě i mimo led, aby mistrovský pohár šel nad jejich hlavami pro cca 400 fanoušků v sále ještě jednou vzhůru. Ale nezůstane jen u mistrovské sezóny. Navážeme i tou další a účastí v European Cupu 1994, finálovým turnajem v Helsinkách v době výluky NHL na konci roku 1994. A protože hned na jaře získali junioři po 10 letech i titul mistrů republiky , budou i oni součástí společného setkání s fanoušky a pamětníky.

Na programu bude také slavnostní křest knihy rozhovorů Petra Bošnakova „Olomoucký zázrak po 30 letech“ , ve které vám nejen hráči odhalí dosud nepublikované příběhy ze svého působení v HC Olomouc. Knihu dostanete přímo na akci po besedě s hráči a hosty, před závěrečnou autogramiádou a je v ceně zakoupené vstupenky na akci.

Před dotazy na  hráče a hosty z publika budou vyhlášeni a oceněni vítězové čtenářských a posluchačských soutěží mediálních partnerů akce, vše pak završí autogramiáda v sále kina Metropol.

Pořad moderují: Michal Dusík (ČT Sport) a televizní hokejoví experti David Pospíšil a Martin Procházka.
Účast přislíbili: mistrovský tým HC Olomouc 1993/94 , hráči mužstva 1994/5 a juniorští mistři ČR 1994/95 včetně trenérů nebo jejich zástupců
Za soupeře: P.Meiner a L.Rob (HC Č.Budějovice), D.Kadlec a M.Procházka (HC Kladno),J.Šejba aD.Pospíšil (HC Pardubice), Z.Cíger(D.Trenčín -EC 1994) a Josef Beránek (posila HC Olomouc pro finále v Helsinkách), další hosté z řad hokejových osobností.

Chci vstupenky na hokejový večer v Metropolu.

Cena vstupenky 590,- Kč obsahuje i knihu z jejíhož prodeje bude poukázán příspěvek na charitativní projekt „Otevřeme zahradu?“ pro hospic na Sv.Kopečku u Olomouce.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!