právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

SOUTĚŽ: VÁNOCE ZDARMA

Vaše nejoblíbenější soutěž je zpět a přiváží dárky v celkové hodnotě přes 100.000 korun. V Ranní TOPce hrajeme od 27.listopadu do 15.prosince.


Vánoce jsou na Hané ZDARMA

již od 27. listopadu!

Kapr, stromek, cukroví - kdo poslouchá, ten to ví! Ano, Vánoce jsou na Hané opět zdarma a my rozdáme dárky, poukázky i nákupy zdarma za více jak 100.000 korun. Jak vyhrát?

"Na toto jsme se všichni v rádiu těšili a připravovali týdny předem! Vánoce ZDARMA je zlatý soutěžní hřeb celého roku a žijeme tím naprosto všichni! Soutěž je velmi jednoduchá a dostupná každému. Stačí každý všední den poslouchat Ranní TOPku Radia Haná a sledovat přitom speciální výherní vánoční hesla, která pravidelně vkládám na náš web", láká ranní moderátor Radia Haná Lukáš Kobza a dodává: "Pak už jen stačí po výzvě volat studiovou linku 585 22 55 88 a užít si VÁNOCE ZDARMA! Že jste to vy, napovím, že soutěžíme vždy mezi 8. a 9. hodinou :-)" 

Ve hře jsou vánoční balíky plné krásných překvapení. Nejchutnější kapříci, nádherné stromečky, poctivé vánoční cukroví, poukázky na nákupy, zážitky a spousta dalších překvapení!

Chci poslouchat a být ve hře!

Největší vánoční soutěže Radia Haná se mohou zúčastit všichni, kteří splňují aktuální soutěžní podmínky. Pročíst si je můžete zde.

Na co čekáte? Poslouchejte nás kdekoliv na světě online nebo si nás nalaďte pomocí našich výkonných vysílačů. Jejich přehled pro vás máme tady.
 

Rozdáváme dárky v celkové hodnotě přes 100.000 korun!

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!