právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

Získejte práci v Siemens Elektromotory Mohelnice

27. 05. 2021 - 00:00 | Závod Siemens, s.r.o., o.z. Elektromotory Mohelnice je digitálním závodem s dlouhou tradicí. Jsme největším evropským výrobcem nízkonapěťových asynchronních elektromotorů a zároveň jedničkou na trhu katalogových a zákaznických variant motorů pro nejnáročnější aplikace.Při vývoji a výrobě elektromotorů propojujeme nejmodernější technologie a poctivou lidskou práci. Našemu špičkovému týmu umožňujeme řídit inovace a poskytovat zákazníkům nejlepší zkušenosti v oblasti digitalizace. 

Denně vyrobíme na tisíc elektromotorů, které jsou určeny především k pohonu průmyslových zařízení, jako jsou ventilátory, čerpadla, kompresory, obráběcí stroje či hydraulické komponenty. Našim zákazníkům nabízíme téměř 90 000 variant elektromotorů a poskytujeme 24 hodinový servis prakticky kdekoliv na světě. 

Také našim bezmála dvěma tisícům zaměstnanců věnujeme maximální péči. Bezpečnost  a zdraví zaměstnanců jsou u nás na prvním místě, což potvrzují  ocenění Bezpečný podnik a Podnik podporující zdraví. Jsme také držiteli ceny Mosty za zaměstnávání zdravotně postižených.

Samozřejmostí je pro nás spolupráce s technickými vysokými i středními školami. Učňům a studentům technických oborů poskytujeme stipendia, řadě vzdělávacích institucí jsme pomohli vybavit učebny.

Díky Siemens Fondu pomoci máme dále možnost dvakrát do roka přispět na fungování neziskových organizací z našeho regionu. Podporujeme zdravotně postižené, děti a seniory, kteří se ocitli ve složité životní situaci. 

Také ochrana životního prostředí je pro nás téma, které nebereme na lehkou váhu. Zaměřujeme se na realizaci projektů směřujících k úsporám energie a emisí.Nábor na pozice elektromechanik, obráběč kovů, obsluha CNC strojů, strojník zajišťuje Veronika Hadrová, tel. 702 043 785, veronika.hadrova@siemens.com
Nábor na pozice montážní dělník, lakýrník, balič a dělník v navijárně zajišťují agentury Adecco a Manuvia.
Adecco: Renáta Crhová, tel. 727 859 043, renata.crhova@adecco.com
​Manuvia: Hana Drechslerová, tel. 773 777 193, hana.drechslerova@manuvia.com

 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!