právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Štěpán Horák

07. 09. 2015 - 04:55

Odpolední cesta z práce se Štěpánem.

Od kdy vysíláš na Hané?

Od jara 2018.

Kdy tě slyšíme?

Prozatím především o víkendu a večer.

Co tě baví?

Miluji hudbu ve všech podobách. Baví mě hrát na klavír, zpívat, rapovat a především mám rád, když jsem mezi lidmi. Blízko jsem měl vždy i ke sportu. Zahraji si rád cokoliv kolektivního. Celý život hraji florbal a před rokem jsem začal boxovat. Nemám rád nudu, ale užívám si i postelové dny s přítelkyní a vínem. Vždy jsem měl blízko k dětem. Takže se těším, až se jednou stanu tátou.

Čemu neodoláš?

Myslím si, že mám hodně svou hlavu a se sebezapřením dokážu odolat téměř všemu. Výjimku tvoří parta starých kamarádů z rodného města, v jejichž přítomnosti neodolám návštěvě restauračních podniků :D

Bez čeho se v životě neobejdeš?

Bez lásky, pohybu, hudby a vlastní seberealizace.

Jak ses dostal do rádia?

Už během studia na vysoké škole mě bavilo moderovat a s myšlenkou práce v rádiu jsem koketoval. Po promoci jsem si vytvořil žebříček mediálních institucí, ve kterých bych chtěl začít pracovat. K mému štěstí stála Haná na samém vrcholu. Sehnal jsem si číslo na programového ředitele Marka Bergera a zeptal se ho, zdali nehledají moderátora. Pozval mě na hlasové zkoušky, které dopadly přijatelně, absolvoval jsem zkušební testovací dobu a nyní jsem skutečně dostal šanci stát se plnohodnotným moderátorem. Mám tak možnost vyvíjet se a učit od Tomáše, Martiny, Marka, Lukáše a dalších profesionálů.

Charakterizuj sám sebe jednou větou.

Nad nikoho se nepovyšuj a před nikým se neponižuj.

Přeřeky ve vysílání.

Zatím jsem jich mnoho nestihl, ale jistě na mě čekají.

Ozvěte se nám

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství