právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Štěpán Horák

07. 09. 2015 - 04:55

Odpolední cesta z práce se Štěpánem.

Od kdy vysíláš na Hané?

Od jara 2018.

Kdy tě slyšíme?

Prozatím především o víkendu a večer.

Co tě baví?

Miluji hudbu ve všech podobách. Baví mě hrát na klavír, zpívat, rapovat a především mám rád, když jsem mezi lidmi. Blízko jsem měl vždy i ke sportu. Zahraji si rád cokoliv kolektivního. Celý život hraji florbal a před rokem jsem začal boxovat. Nemám rád nudu, ale užívám si i postelové dny s přítelkyní a vínem. Vždy jsem měl blízko k dětem. Takže se těším, až se jednou stanu tátou.

Čemu neodoláš?

Myslím si, že mám hodně svou hlavu a se sebezapřením dokážu odolat téměř všemu. Výjimku tvoří parta starých kamarádů z rodného města, v jejichž přítomnosti neodolám návštěvě restauračních podniků :D

Bez čeho se v životě neobejdeš?

Bez lásky, pohybu, hudby a vlastní seberealizace.

Jak ses dostal do rádia?

Už během studia na vysoké škole mě bavilo moderovat a s myšlenkou práce v rádiu jsem koketoval. Po promoci jsem si vytvořil žebříček mediálních institucí, ve kterých bych chtěl začít pracovat. K mému štěstí stála Haná na samém vrcholu. Sehnal jsem si číslo na programového ředitele Marka Bergera a zeptal se ho, zdali nehledají moderátora. Pozval mě na hlasové zkoušky, které dopadly přijatelně, absolvoval jsem zkušební testovací dobu a nyní jsem skutečně dostal šanci stát se plnohodnotným moderátorem. Mám tak možnost vyvíjet se a učit od Tomáše, Martiny, Marka, Lukáše a dalších profesionálů.

Charakterizuj sám sebe jednou větou.

Nad nikoho se nepovyšuj a před nikým se neponižuj.

Přeřeky ve vysílání.

Zatím jsem jich mnoho nestihl, ale jistě na mě čekají.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!