právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc - Osobní asistence (DPP)

07. 06. 2018 - 09:40 | Spolek Trend vozíčkářů Olomouc hledá nové pracovníky a pracovnice, do sociální služby osobní asistence, ke klientům s tělesným a kombinovaným postižením.

Požadavky:
●     Vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách – pracovník v sociálních službách
●     Výhodou praxe v sociálních službách, bydliště v Olomouci
●     Flexibilní časové možnosti, práce i o svátcích a víkendech, dle požadavků klientů
●     Zodpovědné a spolehlivé jednání, komunikativnost a aktivní užívání online nástrojů (kalendář, formuláře, email)

Nabízíme:
●     Finanční odměnu ve výši 90kč/hod, příplatek za víkendy a svátky. Po třech měsících činnosti se odměna navyšuje.
●     Smlouvu ve formě DPP a následně DPČ
●     Pravidelné supervize a vzdělávání, volnočasové akce Trendu, přednášky

Pracovní náplň:
●     Úkony osobní asistence – doprovody, dopomoc s úklidem domácnosti, doprovody, příprava a podání jídla, přesuny z invalidního vozíku, osobní hygiena, společnost
●     Spolupráce s koordinátorem osobní asistence při plnění povinností, účast na poradách, školeních a supervizích
●     Výkon služby osobní asistence podle pravidel, postupů a pokynů daných metodikou

V případě zájmu o pracovní místo zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis. Do předmětu e-mailu nebo na obálku napište OSOBNÍ ASISTENT – výběrové řízení.

Kontakt:
Spolek Trend vozíčkářů Olomouc
Lužická 7, 77900 Olomouc
Tel: 585 754 924, 777 974 455
Email: asistence@trendvozickaru.cz

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství