právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

Spolek Trend vozíčkářů - Olomouc Osobní asistence (HPP)

07. 06. 2018 - 10:25 | Spolek Trend vozíčkářů Olomouc zve k výběrovému řízení ke zkrácenému úvazku na hlavní pracovní poměr.

Požadavky:
●     Vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách – pracovník v sociálních službách
●     Schopnost přizpůsobit se individuálním požadavkům klientů při asistenci
●     Zájem o cílovou skupinu, proaktivní přístup k pracovním povinnostem
●     Flexibilní časové možnosti (nepravidelná pracovní doba, výkon práce ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích)
●     Zodpovědné a spolehlivé jednání, komunikativnost a aktivní užívání online nástrojů (kalendář, formuláře, email)

Nabízíme:
●     Smlouvu ve formě HPP na zkrácený úvazek 0,25; nástupní mzda 100 Kč/h
●     Pravidelné supervize a vzdělávání, volnočasové akce Trendu, přednášky
●     Placené přechody mezi asistencemi a stravenky
●     Dovolená 25 dní (dle úvazku), 3 dny placeného volna z důvodu nemoci

Pracovní náplň:
●     Úkony osobní asistence – doprovody, dopomoc s úklidem domácnosti, doprovody, příprava a podání jídla, přesuny z invalidního vozíku, osobní hygiena, společnost
●     Spolupráce se sociálními pracovníky osobní asistence při plnění povinností, účast na poradách, školeních a supervizích
●     Výkon služby osobní asistence podle pravidel, postupů a pokynů daných metodikou
●     Řešení krizových situací a pomoc při hledání náhradní asistence

V případě zájmu o pracovní místo pošlete motivační dopis a životopis na níže uvedené kontaktní údaje do 11.6.2018 včetně. Nástup je možný INHED.
Do předmětu e-mailu nebo na obálku napište OA HPP – výběrové řízení.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších materiálů společnosti, dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle s ustanovením čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí po dobu 2 let až do jeho odvolání písemnou formou.

Kontakt:
Spolek Trend vozíčkářů Olomouc
Mgr. Jana Měrková
Lužická 7, 77900 Olomouc
Tel: 582 777 704, 734 643 745 | Email: merkova@trendvozickaru.cz

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství