právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

PRECHEZA a.s.

21. 03. 2019 - 12:41 | Vyhlašujeme externí výběrové řízení na obsazení pracovních pozic
zdroj: http://www.freepik.com/free-vector/selected-resume-vector_757855.htm

Akciová společnost PRECHEZA Přerov, český výrobce kvalitních anorganických pigmentů ihned přijme do pracovního poměru tyto pozice:

Provozní elektrikář

Provozní elektrikář zajišťuje servisní činnost, revize a opravy elektrických zařízení na výrobních halách. Provádí prohlídky elektrického zařízení, výměny distribučních transformátorů, manipulace na vysokonapěťových rozvodnách, a kontroluje stav a chod elektrického zařízení. Pracovní místo elektrikáře je vhodné pro absolventy středních škol a učilišť oborů elektro, ale i pro zkušené elektrikáře.

Mechanik měření a regulace
Mechanik měření a regulace je součástí týmu odborných pracovníků, kteří zajišťují plynulý provoz automatizovaných výrobních procesů. Kontroluje činnost elektronických přístrojů pro měření elektrochemických a fyzikálních veličin a provádí jejich údržbu. Podle projektové dokumentace kontroluje činnost elektronických obvodů u řídícího systému příslušných technologií. Pracovní místo mechanika měření a regulace je vhodné pro zejména pro absolventy středních škol a učilišť oborů elektro, ale i pro uchazeče s praxí.

Operátor chemické výroby
Úkolem operátora je zajištění obsluhy klíčových technologických uzlů v provozu titanové běloby. Operátoři zajišťují plynulý chod provozu výroby titanové běloby a pracují v třísměnném nepřetržitém provoze. Pracovní místo operátora chemické výroby je vhodné pro absolventy chemických a jiných technických maturitních i učebních oborů, ale i pro uchazeče s praxí, kteří si chtějí rozšířit své zkušenosti.

Strojní technolog
Strojní technolog se podílí na správě a rozvoji technologických zařízení a spolupracuje při výběru, údržbě a optimalizaci strojního zařízení v chemické výrobě. Týmově se podílí na tvorbě technické dokumentace, navrhuje inovace výrobků a procesů. Spolupracuje při vypracovávání investičních záměrů, technickoekonomických studií a zajišťuje další technickou podporu strojního zařízení. Pracovní místo je vhodné pro absolventy středních a vysokých škol v oboru strojírenství, ale i pro zkušené strojaře s praxí.

Revizní technik elektro
Středoškolák nebo vysokoškolák v elektro oboru s osvědčením revizního technika vyhrazených elektrických zařízení, a který je odborně způsobilý v elektrotechnice jako pracovník pro provádění revizí. Požadována je také znalost aktuálních technických norem a právních předpisů v oboru elektro a řidičský průkaz skupiny B. Nový kolega bude mít na starosti provádění revizí elektrických spotřebičů, zpracovávání zprávy o revizi elektrických spotřebičů, provádění školení zaměstnanců z vyhlášky č. 50/78 Sb., kontrolu záznamů o prohlídkách, zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení, ověření splnění požadavků na odbornou úroveň obsluhy a další činnosti, které k práci revizního technika elektro náleží.

Provozní pracovník/pracovnice jídelny
Ve firemní restauraci vykonává pomocné práce při výrobě jídel, sběr a mytí nádobí a další práce v kuchyni. Podílí se na výrobě a dohotovování jídel, polévek a příloh. Práce je v jednosměnném ranním provoze. Hledáme pracovitou a praktickou kolegyni nebo kolegu se zkušeností s prací v kuchyni nebo v restauraci. 

Balič – skladník
Úkolem pracovníka je balení, paletizace a uskladňování hotového výrobku – bílého práškového pigmentu. Na tuto práci jsou vhodní kandidáti, kteří mají zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku, řidičský průkaz sk. B (T) a jsou ochotni pracovat v třísměnném nepřetržitém provoze.

Nabízíme:
- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v české společnosti.
- Příspěvky na obědy.
- Roční odměny za hospodářský výsledek společnosti.
- Kulturní a společenské aktivity.
- Roční příspěvek na rekondici a zdraví.
- Týden dovolené navíc.
- Výhodné volání a pojištění pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.


Písemné nabídky s životopisem posílejte na:
email: personalistika@precheza.cz 
tel. 602 151 841

Ozvěte se nám

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství