právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

LASER-TECH, spol s r.o.

05. 04. 2019 - 10:40 | LASER-TECH, spol s r.o. se sídlem v Olomouci, zaměřená na laserové řezání plechu a navazující dokončovací operace, s 27 letou tradicí, hledá pracovníka na pozici:
zdroj: http://www.freepik.com/free-vector/selected-resume-vector_757855.htm

Dělník - obsluha CNC laseru

Co budete dělat?
 práce v nepřetržitém pracovním režimu
• obsluha CNC laseru TRUMPF
• navážení materiálu, nakládání hotových výrobků, odvážení odpadu, vyplňování časových karet
• práce je vhodná pro muže

Očekáváme:
• min výuční list, SŠ strojírenského typu výhodou
• schopnost čtení tech. dokumentace
• řidičské oprávnění sk. B
• oprávnění k obsluze VZV a jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
• spolehlivost, odpovědnost a samostatnost

Nabízíme:
• nástupní mzdu vč. prémií a příplatků od 26 000 Kč, po zaškolení od 30 000 Kč
• proplácení přesčasů
• dotované stravné
• 13. plat
• benefit pro podporu zdraví, kultury a sportu formou cafeterie až 6 tis/rok,  sick days, příspěvky na dovolenou, penzijní připojištění aj.
•  nástup možný ihned

Skladník, expedient

• práce v jednosměnném pracovním režimu
• balení výrobků a jejich příprava na  expedici, výstupní kontrola
• práce je vhodná pouze pro muže

Očekáváme:
• průkaz VZV, řidičské oprávnění sk. B
• spolehlivost, odpovědnost a samostatnost

Nabízíme:
• nástupní mzdu vč. prémií od 20 000 Kč
• 13. plat
• nástup možný ihned

Dělník - obsluha ohraňovacího lisu

• práce ve třísměnném pracovním režimu
• ohýbání výpalků dle technické dokumentace
• počítání rozvinutých tvarů výrobků

Očekáváme:
• SŠ strojírenského typu nebo vyučen
• schopnost čtení tech. dokumentace

Nabízíme:
• nástupní mzdu vč. příplatků a prémií od 22 000
• 13. plat
• nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete Váš životopis na:
kubacakova@laser-tech.cz
nebo volejte na telefon:
+420 585 208 849

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství