právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

Hledáme TECHNIKA VÝROBY A MONTÁŽE TRANSFORMÁTORŮ

18. 08. 2019 - 00:01 | Společnost SGB Czech Trafo s.r.o. se v roce 2018 stala továrnou na výrobu suchých transformátorů pro standardní využití. Chcete se stát součástí energického týmu rozvíjející se společnosti? S námi nebudete nikdy bez energie!

Spolupracujeme s dlouholetými zkušenostmi skupiny SGB-SMIT.

Chcete se stát součástí energického týmu
rozvíjející se společnosti?

S námi nebudete nikdy bez energie!

Do našeho týmu hledáme:
  • TECHNIKA VÝROBY A MONTÁŽE TRANFORMÁTORŮ

Co vám můžeme nabídnout:
  • 145 - 154 Kč/ hodina
  • bonus za docházku 500 Kč/ měsíc
  • stravenky (nominální hodnota 100Kč)
  • příplatky za odpolední směnu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • příplatek na penzijní připojištění
  • jazykové vzdělání
  • 5 týdnů dovolené
  • důkladné zaškolení (VZV, vazač)

Co vás čeká:

Pracovní náplň:
  • Montáž suchých transformátorů
  • Dle schopností a dovedností operátora proběhne zařazení na pracovní stanoviště: navíjení vysoko či nízkonapěťových cívek, příprava či odformování cívek, samostné sestavení transformátoru – montáž hotového výrobku nebo obsluha zalévacího stroje pomocí řídícího panelu
  • manipulace s VZV a jeřábem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Manuální zručnost a smysl pro pečlivost
  • odpovědný přístup k práci
  • zkušenost se vstřikolisy, mixovacími stoji a stroji pracujícími s vakuem - velkou výhodou
V současné době 2 směnný provoz, požadujeme ochodu do budoucna pracovat ve 3 směnném provoze.

Pro více info kontakujte SGB Czech Trafo s.r.o., Lucie Sandoval na emailu lucie.sandoval@sgb-smit.group nebo volejte 703 681 700.

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství