právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

Radio Haná hledá ÚČETNÍ!

20. 08. 2020 - 08:09 | Přidej se do našeho týmu a dělej s námi nejúspěšnější regionální rádio v Olomouckém kraji!

Co Vás čeká na pozici ÚČETNÍ?

  • zpracování kompletní účetní agendy společnosti v souladu s platnou legislativou, včetně sestavování daňových přiznání a ostatních povinných hlášení, přehledů a vyúčtování (ve spolupráci s daňovým poradcem), pravidelných finančních analýz a personální agendy,
  • aktivní spolupráce s obchodním oddělením (informace o stavu fakturací a úhrad, kontrola smluv a plnění smluvních podmínek, spolupráce při nastavování procesů),
  • související administrativní práce (zpracování výkazů, archivace písemností, kontrola platností oprávnění a licencí).

Co očekáváme od Vás:

  • dobrou orientaci v účetních a daňových zákonech (běžné účetní případy a znalosti budou ověřeny testem),
  • praxi v oboru min. 2 roky (i během studia),
  • velmi dobrou uživatelskou znalost práce s PC, zejména MS Word a Excel (bude ověřeno testem),
  • logické a analytické myšlení,
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, loajálnost, komunikativnost a schopnost učit se,
  • vzdělání minimálně středoškolské ekonomického směru (vyšší stupeň vzdělání výhodou), pozice je vhodná i pro aktivní absolventy.

Co nabízíme na oplátku Vám:

  • zodpovědnou a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr a dobu určitou, nástup v průběhu října – listopadu 2020,
  • příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti, kvalitní zaškolení a podporu daňového poradce,
  • finanční ohodnocení dle Vašich pracovních zkušeností (20.000 - 28.000 Kč),
  • pravidelné vzdělávání,
  • zajímavé zaměstnanecké benefity – stravenky, volné vstupy na kulturní akce a další,
  • pracoviště v centru Olomouce.

Strukturovaný životopis a motivační dopis pošlete na adresu: prace@radiohana.cz. Uzavírka přihlášek do 30. 9. 2020, výběrové řízení bude probíhat průběžně.

Těšíme se na Vás :-)

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství