právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Den s Voxelem

10. 09. 2015 - 12:18 | Rozhovory, koncert, autogramiáda, piknik i oběd. Zpěvák Voxel s vámi strávil doslova celý den.


 
Kdo se alespoň trochu orientuje v hudební branži, zná usměvavého zpěváka Voxela, který se nejlépe cítí ve společnosti svých fanoušků a s kytarou v ruce. Pochází z Kopřivnice a v současnosti žije v Olomouci. Voxel = Vašek Lebeda (23 let). Z našeho vysílání znáte Voxelovi písničky jako V naší ulici nebo Jednou. Jsme rádi, že přijal naše pozvání k našemu společnému dni. Přečtěte si stručnou reportáž a nezapomeňte mrknout ani na video:

Stručná reportáž:

07:00 - Vašek v současnosti bydlí v Olomouci a proto to do studia Radia Haná nemá nijak daleko. Scházíme se přesně v 7, nabízíme Voxelovi snídani, na hlavu mu nasazujeme sluchátka a je tu rozhovor se zkušenou moderátorkou Martinou Qweetko Procházkovou. Ve vysílání slyšíme i Voxelovi písně "LIVE".
10:00 - Přesouváme se do útulné redakce Olomouckého deníku, ve které Vašek pročítá aktuální vydání novin a zodpovídá on-line dotazy čtenářů.
11:00 - Čas se nedá zastavit a je tu další zastávka v NH Collection Olomouc Congress. Před vchodem nás již čekají redaktoři serveru www.olomouc.cz a rozhovory pokračují.
12:00 - Kdo to k nám přichází? Úderem poledne se před NH Hotelem shromažďují výherci našich soutěží, kteří se těší na to, až Vaška poznají, vyfotí se s ním, poklábosí a dají senzační oběd.
13:00 - Po obědě do dodávky Radia Haná nakládáme Voxela i výherce. Zastavujeme na parkovišti u Smetanových sadů a jdeme si užívat prosluněné odpoledne na piknik! U toho nechybí kytara a Voxelovi písně. Kolemjdoucí se čas od času zastaví a zpříjemní si den pěknými písničkami. V našem piknikovém menu nechybí banány, pomeranče, jablíčka i trochu toho čoko mlsání.
14:00 - Jsou lidé, kteří by také rádi vyrazili na piknik, bohužel jim to zdraví nedovoluje. Proto jsme se vydali i na dětské oddělení FN Olomouc, kde Vašek nejen zpívá, ale rozdává i úsměvy a s dětmi se fotí.
15:00 - Jaké jsou Vaškovi dosavadní pocity z celého dne? Co se mu nejvíce líbilo? Jaký program nás čeká dál? Odpovídáme na dotazy LIVE moderátora Ivo Spisara.
17:00 - Lukáš Kobza uvádí vystoupení a autogramiádu v OC Haná. Voxel na závěr pro velký úspěch přidává ještě další skladby.
18:00 - S Voxelem se loučíme a je nám jasné, že se s takto sympatickým a skromným zpěvákem nevidíme naposledy. Václave, přejeme mnoho úspěchů a  těšíme se na další písničky.
 
 

S kým dalším chcete strávit den? Napište nám své návrhy na promo@radiohana.cz.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!