právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Podzimní deprese

09. 10. 2015 - 07:00 | Zažene jí dostatek světla, poctivé cvičení, pohyb ...a co dalšího?
zdroj: https://pixabay.com/cs/lavice-podzim-park-zbytek-sit-560435/

Vyčerpanost a únava, ale i agresivita a popudlivost. Každá maličkost Vás vytočí na maximální obrátky. Přívítejte depresi a rychle se ji s námi zbavte.

Doplňte hormon štěstí

Na Hané víme, jak jednoduše doplnit hormony štěstí: SEROTONIN a ENDORFIN. Chce to určitě více světla. Doma i v práci se nebojte sáhnout po vypínači a rozsviťte si. Během dne nemějte zatažené žaluzie. Vyhýbejte se smutným barvám a obklopujte se žloutou a oranžovou. Ty jsou na depku nejlepší :-)

Sport léčí mysl

Máte rádi pohyb? Běžte si zaběhat, vytáhněte na procházku psa, zahrajte si s kamarády fotbálek v tělocvičně, vyběhněte na poslední tenisové zápasy v této sezóně, vyrazte na party Radia Haná nebo si s kamarádkami zaskotačte na zumbu. Cvičení osvěží tělo i mysl a bude vám hej!

Hezky se oblékejte

Z našeho vysílání už znáte podzimní módní trendy pro rok 2015. Že si je teď nemůžete vybavit? Nevadí, rádi pomůžeme a připomeneme. Letos na podzim se nosí např. i pletené šaty: rudé, oranžové a černé. Skvěle se k nim hodí hnědý semiš v podobě křiváku a stejné sladěné kozačky na podpatku. Místo kabátu zkuste pončo s třásněmi. Podzim 2015 prý ovládají 70. léta, takže na ulici natrefíme i na pestrobarevné kalhoty do zvonu.

10 z 10-ti zvukařů proti podzimní depresi doporučují nejlepší hudební výběr Radia Haná. Máme ho pro Vás teď a tady :-).

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!