právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Kočkománie

25. 11. 2015 - 13:13 | Belgičané na sociálních sítích bojují proti terorismu pomocí ozbrojených koček.

K tomu, abychom nahráli příspěvek na sociální sítě, už dávno nepotřebujeme sedět u počítače. Stačí si do ruky vzít chytrý chytrý telefon a napsat status, komentář nebo přiložit fotku či video. To v posledních dnech obyvatelé belgického Bruselu dělali velmi často. Emotivně prožívali teroristickou hrozbu ve městě, fotili policisty při práci a snímky s obavami umísťovali na internet, aby všichni věděli, jak to v Bruselu vypadá.

POLICIE: Prozradíte nás!

Proti tomu se ohradila policie a veřejnost poprosila, aby s nahráváním fotek ozbrojených jednotek přestala. Fotek a sděleních na sociálních sítích mohou využít teroristé, kteří by tak měli větší přehled o dění ve městě a o pohybu policie.

Kočka sem, kočka tam...

Spotánně tak vznikla akce, kdy lidé místo fotek policie, na Facebook teroristům "výsměšně" umísťují obrázky koček. Ty jsou ozbrojené, v turbanu, obalené dynamitem apod. Tyto příspěvky doprovází také hashtag #BrusselsLockdown. Nejvtipnější obrázky jsme pro Vás umístili do galerie níže:
 

Teroristickou hrozbu na Hané v žádném případě nepodceňujeme a o aktuálním vývoji událostí máte každý den přehled díky našemu vysílání.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!