právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Jsme jako Vy

16. 12. 2015 - 08:00 | Každý den nám do studia chodí spousta vzkazů, námětů i pochval. Jsme vaše rádio a proto vysíláme přesně podle vašich představ.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se dělá rádio? Potřebujete zručné techniky, všeznalého programového šéfa, kreativní moderátory, chytré hlavy z obchodního oddělení, spoustu pomocníků, reportérů, promo tým a hlavně schopného ředitele, který to vše vede.  Přidejte pár antén a vysílačů, vášeň a nadšení pro práci, pečlivou přípravu projektů, důvěru u posluchačů i klientů, spoustu pracovních přesčasů a víru, že to co děláte, má opravdu smysl.  Toto je opravdu nejstručnější popis, který jsme pro Vás sestavili :-) 

Jsme jako vy

Lidé, kteří dělají vaše Radio Haná jsou stejní jako vy a nepotřebují si na nic hrát. Mají rodinu, platí nájem nebo řeší hypotéku, mají osobní slasti i strasti,  chodí do stejných obchodů, řeší stejná témata, jezdí MHD, také si občas zanadávají v dopravní koloně, pomazlí se doma s domácím mazlíčkem a nebo skočí na skleničku do stejného baru. 

Napište nám

Běžně nás potkáváte na ulicích a vždy si máme co říci. Jsme Vaše nejvěrnější rádio a budeme rádi, když nám i Vy napíšete, odkud nás posloucháte, k čemu Vám hrajeme a co se Vám na našem vysílání líbí. Email je info@radiohana.cz. S potěšením přívítáme i Vaše náměti na lepšení našeho vysílání.

Před Vánoci nám přišel tento krásný vzkaz od posluchačky Jany. Děkujeme, zahřál nás na srdíčku a utvrdil v tom, že co děláme, má smysl.


Tleskáme Vám,
Váš Radio Team.

 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!