právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Bleskovky (3. týden 2016)

18. 01. 2016 - 14:09 | V Šumperku se ztratil milion, tenisový svět čelí skandálu, začíná mrazivý týden. Podívejte se na bleskovky Radia Haná pro 18. leden.
zdroj: https://pixabay.com/cs/pozastavit-p%C5%99est%C3%A1vka-tenis-z%C3%A1pas-828757/

Šumperk (103, 3 FM) - Neviděli jste milion?

Nové vedení společnosti Podniky města Šumperk, dělalo revizi účtů po starém. Výsledek? Zmizel milion korun. Pro Deník to uvedl šumperský místostarosta Tomáš Spurný. Peníze prý zpronevěřil bývalý zaměstnanec firmy.

Přerov (98,6 FM) - Více zeleně:

V Přerově se debatuje o tom, jak má vypadat park u náměstí Svobody. Zdejší obyvatelé volají po změnách a chtějí více zeleně, hrací prvky a také lavičky. Návrhy se teď zabývají radní.

Vyškov (97,8 FM) - Více práce:

Ve Vyškově je stále větší poptávka po veřejnoprospěšných pracích. I díky nim dostanou letos nezaměstnaní šance. Od března mají nově přibýt další volná místa!

Olomouc (92,3 FM) - Kohouti vyhlíží play off:

Olomoucký hokej má důvod k radosti. V neděli zvládl nájezdy proti Vítkovicím. V tabulce Kohoutům patří 59 bodů a vyhlíží účast v play off. Jen tak dál!

Prostějovsko (92,3 FM) - Chceme sportovat:

Volání sportovců v Malém Hradisku na Prostějovsku po více účelovém hřišti obec nakonec bere v úvahu. I když na hřiště nejsou peníze. Zastupitelstvo rozhodlo, že požádá o dotaci na ministerstvo školství.

Tenisový svět - Jestřábí oko odhaluje skandál:

Světový tenis čelí vážnému obvinění. 16 tenistů, kteří v poslední dekádě patřilo do první 50 světového žebříčku údajně falšovalo zápasy a ovlivňovalo výsledky pro sázkaře. Sdělila to BBC. Jména podezřelých hráčů ale neuvedla. Sledujeme vývoj.

Počasí - Týden rukavic a čepic:

Přioblečeme se a přitopíme. Meteorologové vzkazují, že nás čeká velmi chladný týden. Ze severu k nám proudí chladný vzduch a v následujícich dnech teploty klesnou v českých nížinách pod -10 a na horách i pod  -20°C.
 
Zahřejte se nejlepším hudebním výběrem a mějte perfektní 18. leden s Radiem Haná.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!