právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Ňadra ven

25. 01. 2016 - 16:09 | Dokáží tohle vaše prsa? Nový, bláznivý internetový fenomén k nám přichází z Ásie. Tamní ženy chtějí dokázat, že jim Bůh (nebo plastický chirurg) nadělil a fotí si ňadra.

Ano, čtete správně. Je to jen pár měsíců, co jsme si na hlavu nelévali kbelíky ledové vody (v tomto případě šlo o dobročinou věc) a je to také jen chvíle od časů, kdy nás kamarádi na Facebooku nominovali, abychom vypili pivo na ex. 

Z Ásie v těchto dnech do Česka přichází nová internetová výzva, která potěší oko nejednoho muže. Pánové, ať chceme nebo ne, každý se podívá. Tato výzva je ve skutečnosti velmi jednoduchá. Dámy si chtějí dokázat, že jejich prsa jsou nejen pěkná, ale i hezky zaoblená. Proto si pod ně dávají např. propisky (odvážnější i fixy, krémy nebo dokonce okurky, ale to už je extrém) a zkouší, zda propiska bez držení upadne na zem. Pokud ne, mají takovou radost, že přelstili gravitaci, až se tím pochlubí na internetu. Pár obrázků jsme umístili do galerie níže.

Podle našeho rychlého průzkumu této výzvě dámy v Česku nijak zvlášť nehodlují, ale nikdy nevíte, kdo se z vašich přátel na Facebooku jako první zapojí. Podívejte se na galerii níže.

Zdroj: objevit.cz

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!