právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Alvin je zpátky

02. 02. 2016 - 15:03 | Během jarních prázdnin se nejen děti tlačí do kina na nový chlupatý film Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda.

Co dostanete, když spojíte roztomilé mluvící veverky, které umí zpívat a přihazují vtipné hlášky? Alvina a jeho veverčí kamarády. Od uvedení prvního dílu (2007) uplynulo už dlouhých 9 let, ale i přesto jsou naši veverčí kamarádi ve skvělé kondici!
 
Audio: "Čipmánci" po víkendu v návštěvnosti přeskakují Lídu Baarovou:

Roztomilé postavičky nám nedají spát

Jejich čtvrtý příběh začíná (jako vždy) tradičním velkým nedorozuměním. Alvin, Simon a Theodore totiž dostanou podezření, že Dave, jejich velký člověčí kamarád a ochránce, chce požádat svou přítelkyni o ruku. A oni touto svatbou získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave možná nakonec i úplně opustí.

Odhoďte starosti z práce, zapomeňte na šéfa nebo na řádící chřipku a zajděte si s námi do kina na chlupatou podívanou. Nečekejme žádný oscarový trhák. To si parta kolema Alvina popravdě ani za úkol nedává. Chce zejména bavit a zaměstnat naši bránici. Samozřejmě vytáhněte také své děti, kterých se v těchto týdnech budou týkat (nebo již týkají) jarní prázdniny :-)!

 Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda - kino trailer:

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!