právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Čeští lvi 2016

03. 03. 2016 - 13:01 | Televize chrlí jeden blábol za druhým.

Po roce je to opět tady. Čeští lvi vždy na začátku března nacházejí své majitele. Tentokrát je předávání stanoveno na sobotu 5. března 2016 a ve čtvrtečním ranním vysílání Radia Haná jsme si připomínali "nejpovedenější" nebo chcete-li nejteatrálnější, nejubrečenější a nejnepochopitelnější (i když za peníze vlastně cokoliv) projevy hlavních aktérů pořadu Výměna manželek. 

Jeho scénář je již zažitý. Pouze v rychlosti připomeneme, že dvě maminky, manželky, živitelky (někdy i histerky) si sbalí kufry, nasednou do auta, cestují desítky kilometrů a vymění si roli s jinou ženou v jiné rodině. Během pobytu je s nimi na každém kroku kamera, která zachycuje někdy klidné soužití, ale ve většině případů konflikty, napětí, slzy a vulgarismy. Za to následně dostávají peníze.
 

Bartoška: Jsou to bláboly!

Server Blesk.cz přinesl rozhovor se členem akademie hercem Jiřím Bartoškou, kterého polil studený pot, když zjistil, že má vybrat svého favorita i v kategorii "televizní tvorba". V ní se logicky objevuje také zmíněný pořad Výměna manželek, který si bereme jako příklad. Řekl, že takové pořady nesleduje a hlasování v anketě vynechá (na to má právo). Jedním dechem dodal, že mnohé televize na diváky chrlí jeden blábol za druhým.
 

Ať už podobné pořady a nekonečné seriály bláboly jsou nebo ne, ať si každý posoudí sám (mnoho lidí se jistě rádo pravidelně baví u rozepří a dialogů dvou párů, kteří mají deset dní na to, aby předvedli co nejlepší show) a Vám, pane Bartoško, posíláme na uklidnění další song. Poslouchejte nás on-line a s klidným srdcem zahlasujte např. do naší hitparády. Její další kolo uslyšíte už v neděli večer a žádné bláboly v ní nehledejte :-)!
 
Zdroj: Archiv TV Nova, Blesk.cz

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!