právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Panika z létání

08. 06. 2016 - 11:00 | Jak zvládnout let na letošní dovolenou? Nově nám s tím pomůže aplikace na chytré mobily, která vznikla na Moravě!
zdroj: https://pixabay.com/cs/seda%C4%8Dky-leteck%C3%A9-spole%C4%8Dnosti-%C5%BEidle-519002/

Těšíte se na letošní letní dovolenou, ale ještě před sluněním, koupáním v moři a letními drinky vás čeká cesta letadlem? U nás v rádiu se dělíme na dvě skupiny. Jedné skupině létání nevadí a vždy se na něj těší. Nejvíc nás baví přistání i vzhled a když je mezi tím trochu adrenalinu při turbulencích, neeevaaadííí. Druhá skupina by létání nejraději vynechala, ale protože se díky němu cesta na dovolenou značně urychlí, tak ji raději absolvují, než aby strávili dlouhé hodiny za volantem.

Na Hané pro vás každý den sledujeme trendy i novinky 21. století a tento by vás neměl minout. Týká se prívě létání. Pokud se v kabině letadla pravidelně necítíte dobře a připadáte si jak makrela v plechovce, v nahrávce níže zjistíte, jak pocity úzkosti odstranit:Tak co? Už jste klidní? Napište nám na email, jak probíhal váš let. Přejeme hezkou dovolenou u moře a pokud vám budeme opravdu chybět, dejte si nás kdekoliv na světě pomocí našeho online přehrávače.
S ní chceme letět!

Hezké léto!

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!