právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

HUDBA: Přijedou Depešáci

13. 10. 2016 - 10:35 | Jaký termín si zapsat do diáře a kolik stojí vstupenky?

Populární megahity Personal Jesus, Strangelove, Home, People are People nebo kultovní Enjoy The Silence mají jednoho jmenovatele. Tím je hudební družina kolem Dava Gahana, která funguje od roku 1980. Od té doby uplynulo již neskutečných 36 let a Depešáci jsou stále v kurzu! 

Mezi "utucanými" hity současnosti si na současných mejdanech stále rádi zatrsáme  i na klasické songy, na kterých jsme v 80. i 90. letech vyrůstali a je na nich znát jedinečný rukopis Depeche mode. Pro tohle máme jednoduše slabost a nejspíš vždy mít budeme.

Songy Depeche mode jsme připomněli i ve středečním ranním vysílání:

Máte u sebe diář? Zaškrtněte 24. květen

Oblíbená anglická parta se chystá do České republiky! Na koncert do Prahy přijedou už 24. května a představí své nové album Spirit. Cena vstupenek začíná na 1390,- korunách a Depeche mode slibují monstrózní koncert. Na Hané už rozbíjíme prasátko, protože toto si nechceme nechat ujít. 

Depeche Mode, Madonna, Michael Jackson, Mike and The Mechanics, Diana Ross, Gloria Gaynor, Bon Jovi a další hvězdy, na kterých jsme vyrůstali, patří do nejlepšího hudebního výběru. Poslechněte si naše živé vysílání právě teď online.
Enjoy the Silence živě:

Depeche Mode v jukeboxu

Který song od Depeche Mode máte nejraději vy? Podělte se na Facebooku Radia Haná nebo si o něj zavolejte do víkendového jukeboxu po 10. hodině.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!