právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Songy opravdu neopakujeme

19. 09. 2017 - 10:00 | Skutečně během své pracovní doby neuslyšíte ani jeden hit 2x?

Přemýšleli jste,

... jaké by to bylo jíst stále stejné jídlo?
... chodit do kina jen na jeden film?
... každou noc prožívat jeden sen?
... poslouchat jen jedno hudební album?

... trochu nuda, ne?

Chtějte od svého rádia více!

Už vás nebaví rádia, která ve stejnou denní dobu hrají identické songy? Máte dost rozhlasových stanic, jejichž repertoár jako by se skládal jen z několika desítek songů, které se ve vysílání ozývají pořád dokola?
Upřímně, pak se zákonitě i ta nejoblíbenější písnička musí za krátkou dobu znechutit. 

Radio Haná nese lék na tyto neduhy všedního dne a hrdě prohlašujeme, že už několik let songy ve Vaší pracovní době neopakujeme! Nepolevujeme ani o víkendu!

My hity neopakujemeNáš hudební repertoár stále vylaďujeme k dokonalosti, nad každou písničkou přemýšlíme a dbáme na to, aby se songy neopakovaly stále dokola. Dokola se točí pneumatiky vašeho auta, gramofonová deska nebo kolovrátky v pohádkách, ovšem od nás nic podobného nečekejte.

Bez podrazů

Přiznáváme, byl by to od nás tak trochu podraz, kdybychom si zjednodušovali práci a přestali rozšiřovat nejlepší hudební výběr, když je ještě tolik způsobů, jak ho obohatit. Na světě je tolik nezapomenutelných hitů. Přinášíme moderní melodické superhity a rádi sáhneme do repertoáru 90., 80., nebo 70. let. Přesvědčte se v našem vysílání. S Radiem Haná je každý den originální a přitom vždy slyšíte své oblíbené songy. To je nejlepší hudební výběr se songy, na kterých jsme vyrůstali. 

Hudba pro celou rodinu, pro každou dílnu, do každé kanceláře - to je nejlepší hudební výběr Radia Haná, který se v pracovní době neopakuje stále dokola.

Rozlučte se stereotypem, buďte originální, buďte s námi.
 

Děkujeme, že nás posloucháte!
 

:: Chci si naladit online ::

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!