právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

USA: Volby bez servítek

26. 10. 2016 - 10:50 | Donald Trump: "Obama je nejhorší prezident v historii a skončí na dně."

Ve vysílání Radia Haná se pravidelně zabýváme událostmi a kauzami z České republiky a denně přinášíme novinky z USA, kde se už za pár dnů otevřou volební místnosti a Američané zvolí nového "nájemníka" Bílého domu. Bude to Hillary Clintonová nebo její republikánský oponent Donald Trump?

Buď a nebo

Prezidentské debaty jsou za námi a (ačkoliv by podle průzkumů mladí voliči nejraději volili úplně někoho jiného, než zmíněné dva kandidáty) vypadá to, že do boje o Bílý dům žádné jiné jméno dramaticky nezasáhne. Po listopadových volbách tak z našeho vysílání uslyšíte, že novou hlavou USA se stane buď Donald nebo Hillary. Právě pro ni by to byl nejkrásnější dárek k dnešním narozeninám. Narodila se 26. 10. 1947 v Chicagu!
Nejhříšnější volební tanec? Hillary jako "Baby" a Donald v roli Johnyho.
Podívejte se na oblíbenou parodii, která po volební debatě válcuje internet:

Na dálku jí k narozeninám možná popřeje i Donald Trump. Těžko říct, zda svá narozeninová přání bude myslet vážně, protože s Hillary se za kamarády určitě nepovažují.


Trump: "Obama skončí na dně."

Trump v poslední době víří vodu, snaží se o skandály, aféry a jakékoliv další činy, díky kterým by svou oponentku pokořil. Včera se dokonce pustil do současného prezidenta Obamy, když na Twitteru napsal: "Obama skončí na dně jako zřejmě nejhorší prezident v historii Spojených států". Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a Barrack zaregoval: "Vážně? Inu, Donalde, alespoň skončím na dně jako prezident". Komu Obama fandí, není těžké odhadnout.

Volební místnosti se v Americe otevřou už 8. listopadu!


Vše dále sledujeme.
Nalaďte si naše zprávy vždy 5 minut před celou.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!