právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

AUDIO: Hrajeme Hello

08. 11. 2016 - 10:53 | Jak zní song dopsaný cestou z Chorvatska? Deset hodin za volantem přineslo úžasný výsledek a na hit je zaděláno!

Na Hané podporujeme české umělce a v našem vysílání přivážíme poctivou várku hudby, kterou si můžete zazpívat v našem rodném jazyce. To je případ nového projektu, který nás pozdraví hned ve svém názvu. Jmenuje se Hello. Stojí za ním duo František Soukop a Ezy.

Franta je bývalým členem Nightwork, ovšem tento projekt je už pro něj minulostí a nepotřebuje se k němu vracet. Ezyho známe jednak z kapely Ezyway i díky jeho duetu s Monikou Bagárovou. Toto producentské duo chce vytvářet songy s českými texty a moderním světovým zvukem. Jdou dát vůbec tyto dvě věci dohromady? Hned první singl "S tebou" nás přesvědčuje o tom, že ano!

Podívejte se na videoklip, ve kterém Ezy zpívá s Marianou. Tenhle song nás opravdu baví a perfektně rozežene veškeré podzimní chmury:

 
Ezyho s Frantou ve studiu Radia Haná přivítala Martina Qweetko Procházková a řešila se spousta témat. Mimojiné jak se toto duo dalo dohromady, co předcházelo vzniku hitu S tebou i jak se Ezymu zpívá česky.

Udělejte si pohodlí, zesilte bedničky zmáčknetě play a zatímco budete poslouchat, klidně pro kluky zahlasujte v oficiální hitparádě Radia Haná, kterou posloucháte každou neděli po 18. hodině:

 
Nehrajeme náhodou S tebou v našem vysílání právě teď?

Nalaďte si nás on-line, ať vám nic neuteče.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!