právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

CELEBRITY NEWS: 3. 1. 2016

03. 01. 2017 - 12:12 | Mohou za smrt George Michaela drogy? Brad Pitt má za sebou Vánoce hrůzy a připíjíme na zdraví Alici Nellis. Více v našem celebrity přehledu.

Proč zemřela legenda?

Na co přesně po Vánocích zemřel britský zpěvák George Michael? Mohly být za jeho smrtí i skryté léky, drogy nebo jiné okolnosti? To právě testují odborníci a vzkazují nám: "Do dvou měsíců budeme znát výsledky". Zkusíme být trpěliví a zatím si připomeneme hudební tvorbu této hvězdy, na které jsme vyrůstali:


mu ještě šanci?

Loni jsme prožili velký šok. Rozpadl se jeden z nejpevnějších hollywoodských vztahů.  Oblíbený herecký pár Angeline Joelie a Brad Pitt má za sebou rozvod a pro Brada to podle bulvarních novinářů údajně byly nejhorší Vánoce! Podle Blesku je strávil úplně sám a tajně doufá, že ho Angelina vezme na milost. Do té doby může se slzou v oku sledovat videa, na kterých jsou oba dva zachyceni ještě opílí láskou a spokojeností:

Alice, vše nej!

Krásný den přejeme také režisérce Alici Nellis, která dnes (3. 1. 2017) slaví 46. narozeniny! Letos bychom se od ní měli dočkat dvou filmů. Komedie Dobráci s Bolkem Polívkou a zároveň drama Anna! Podívejte se, jak Alici před lety zpovídal Honza Kraus:


O čem dalším se šušká v českém i zahraničním showbussinesu?
Dobré skutky, zajímavosti, perličky, prozrazená tajemství,
tuzemské i celosvětové aféry na Hané probíráme každý všední den v 6:40 a v 8:40.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!