právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Hvězdný výběr Olomouckého plesu 2017

18. 02. 2017 - 17:56 | Londonbeat, Kristína i Michal Hrůza! Nejlepší hvězdný výběr zavítal za návštěvníky Omega Olomouckého plesu 2017
zdroj: radio hana

“Vy jste skvělí! Kde pořád berete ty hvězdy? My jsme tu s manželkou byli už na Haddawayovi, pak na Bad Boys Blue, a teď tu máte Londonbeat. Ty máme rádi, hlavně písničku I’ve been thinking about you, kterou jsme konečně slyšeli naživo. Naplno jsme to před kapelou rozjeli,” směje se Honza z Olomouce, který se těšil na Omega Olomouckém plese právě na hlavní hvězdu páteční noci v NH Collection Olomouc Congress hotelu - jedinečné britské Londonbeat.

Michal Hrůza v hotelu na Moravě

Londonbeat byli hlavními, ovšem nikoliv jedinými tahouny Omega Olomouckého plesu. Zatančili jsme si také na skvělého Michala Hrůzu, který vzhledem k místu konání nezapomněl zahrát song Hotel Morava. A naplno jsme si užili také návštěvu ze Slovenska. Přijela za námi zpěvačka Kristína. “Stovky lidí se tiskly v hlavním sále Evropa, jen aby si poslechli, zatančili a zazpívali hitovky jako Horehronie nebo Jablčko,” popisuje náladu na pátečním Omega Olomouckém plese za organizátory ředitel rádia Haná David Foretník.

120 000,- za večeři s Jágrem!

“Vedle hlavních hostů samozřejmě smekám před skvělým výkonem kluků z kapely Zelená pára, kteří nám tu hrají v plné síle hrají k tanci i teď ve dvě hodiny v sobotu ráno. A to už jedou od začátku akce. Díky rozhodně patří kapele Pangea - revivalu Beatles, který tu podtrhl celou atmosféru laděnou do hesla To nejlepší z Británie. Ovšem opravu dech beroucí je dobrosrdečnost našich návštěvníků. Při dobročinné aukci večeře s hokejovou legendou Jardou Jágrem jeden z hostů vytáhl částku až na 120 000,-! Děkujeme! Peníze pomohou Centru pro dětský sluch Tamtam,” doplňuje za spolupořádající agenturu Forsberg Marek Berger.

Příští rok East 17!

Omega Olomoucký ples vynikl nejen hudbou, ale i originálními rekvizitami jako bar v opravdovém double-deckeru, který parkoval před hotelem, nebo uvaděčům převlečeným za člena královniny gardy a typického strážníka “bobbyho” či dvojnici královny Alžběty II. a dvojníka Mr. Beana. Třešničkou byl jemný humor moderátorů Ondry Vetchého a Jana smetany. Věříme, že si ples všichni návštěvníci a hosté pořádně užili, a už teď víme, co nás čeká příští rok. Na Omega Olomoucký ples 2018 za námi přiletí boyband, který v 90. letech nechyběl žádné prestižní hitparádě - East 17!

 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!