právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

STAROSTOVO RÁNO: Boskovice

20. 06. 2017 - 10:00 | Nahlédněte s námi do života starostů i primátorů! Jak se žije na Moravě, do čeho investuje, co prožívají hlavy měst a obcí? Jak znají svůj domov? I na to se pravidelně v ranním vysílání Radia Haná ptáme.

Boskovice (96, 2 FM)

Co v létě na boskovicku podnikat? Kam se jít koupat? Jaké jsou připravené kulturní akce? Kdy přijedou hudební hvězdy? Čím v Boskovicích žijeme?

V úterý ráno nám i na tyto otázky odpověda starostka paní Hana Nedomová:


Šumperk (103, 3 FM)

Město Šumperk se chystá na zajímavé letní akce a skrývá spoustu zajímavých míst na výlet. Také o tom jsme si ve čtvrtečním ranním vysílání 18. 5. 2017  povídali se starostou Zdeňkem Brožem:Blíží se letní sezóna, kde je nejlepší koupačka v okolí? Čím začíná ideální den starosty Šumperka?
Svitavy (90,1 FM)

Ve Svitavách se už brzy otevře nová tělocvična a teď tu bojují se silným provozem kvůli dopravním omezením. Co dál je nového ve městě na řece Svitavě, co tady musíme navštívit a jak vypadá běžné ráno starosty Davida Šimka? I to byla témata našeho středečního ranního vysílání 5. 4. 2017.
 


Poslechněte si to nejlepší se starostou Svitav:


Šternberk (92,3 FM)

Ve čtvrtek 23. 3. 2017 do našeho ranního vysílání přijal pozvání starosta Šternberka Stanislav Orság. Prozradil novinky o městě, dlouhodobé plány a vrátil se také k návštěvě prezidenta Zemana v našem kraji.
 

Poslouchejte on-line:


Máte otázku na starostu, primátora či vedení města?
Zajímají vás odpovědi, ale stydíte se zeptat?


Pošlete nám mail a o zbytek se postaráme!


 Každý den u nás vítáme zajímavé osobnosti
(nejen) z našeho 
regionu.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!