právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

NAROZENINOVÝ VIDEOKLIP

11. 05. 2017 - 10:57 | Slavíme 25. narozeniny a představujeme náš narozeninový song.

Haná slaví 25 let!
S O5 a Radeček máme nový klip!
Narozeniny naplno!


Co deláte na jaře roku 1992? Někdo se učí mluvit a chodit, někdo nastupuje do nové práce nebo právě dělá zkoušky v autoškole. Prožíváte první lásky nebo u oltáře říkáte své ano. Pronajímáte si nový byt nebo začínáte stavět domek. Čekáte miminko a nebo jste na svou ratolest hrdí u maturity. I to jsou vaše vzpomínky, které vám každý den vracíme v našem vysílání. 

Slavíme 25 let v éteru

Píše se 7. květen 1992, kdy začíná vysílat Radio Haná a počítáte správně - od té doby uplynulo už 25 let. Teď prožíváme rok 2017, jdeme s dobou a sledujeme nové trendy. Jsme vaše moderní rádio se vším všudy. Baví nás bavit vás a také proto jste nám věrní každý den! A protože k narozeninám už nechceme zpívat jen vousaté "Hodně štěstí, zdraví ..." , spojili jsme síly se šumperskou kapelou O5 a Radeček, které je rovněž 25 let! To k sobě perfektně pasuje, nemyslíte?

“Čtvrt století je velký a důležitý milník. A jsme  rádi, že ho můžeme slavit s kapelou O5 a Radeček, se kterou skoro celou dobu spolupracujeme. A hlavně naše narozeniny slavíme s našimi posluchači! Děkujeme, že nás ladíte!” říká s vděčností programový ředitel Radia Haná Marek Berger.

“Narozeninovou peckou je hlavně parádní společný projekt Radia Haná a kapely O5 a Radeček. Natočili jsme spolu song a videoklip Radio Haná 25 let, což je fakt nářez. Jedno jde s druhým - s Radečky, kteří taky slaví dvacet pět let na scéně, zpívají k narozeninám všichni z našeho rádia,” přibližuje osobní dáreček Radia Haná posluchačům známá pamětnice stanice a moderátorka Martina Qweetko Procházková.

Máme nový videoklip!

Ano, v nahrávacím studiu Radia Haná vznikl videoklip, který u nás nemá obdoby. Kluci z Radečků, náš pan ředitel i majitel, moderátoři, obchodní zástupci, technici... Všichni se sešli u natášení klipu, na který se právě teď můžete podívat. Máme pro vás jedno zásadní upozornění. Tuhle písničku jsme poprvé slyšeli před pár dny a od té doby ji nemůžeme dostat z hlavy :-)

Všeho nechte a sledujte

Na nic nečekejte, dejte play a užijte si společný narozeninový song Radia Haná a O5 a Radeček:
 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!