právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

SLEDUJTE NÁS: Instragram

26. 10. 2020 - 12:00 | Sdílíme to nejlepší, co se nevejde do vysílání.

Připoj se k nám na Instagramu právě teď.

Na našem oficiálním instagramovém profilu můžete sledovat i příspěvky odpoledního moderátora Štěpána Horáka, kterého jsme na toto téma vyzpovídali:

Štěpáne, co je v jednoduchosti Instagram?
"Dobrý den všem. Velmi stručně mohu Instagram představit jako sociální síť, kterou používá přes 800 milionů uživatelů po celém světě a Radio Haná mezi nimi."

Co mohou naši posluchači od instagramového profilu Radia Haná očekávat?
"Mnohem větší interakci a odezvu než na facebokovém profilu (ten je zaměřený mj. více informativně a zpravodajsky, pozn. redakce). Náš Instagram je uvolněnější. Umístějumeme na něj lifestylové ankety a ptáme se vás na různé názory. Na tomto profilu jsou i selfíčka z našich společných akcí, na kterých se můžete jednoduše označit a být součástí života v rádiu. Chcete ještě více? Na našem oficiálním Instáči vidíte zákulisí vysílání a pohled do běžného života našich moderátorů , techniků i obchodních zástupců. Hlavně se nás můžete na cokoliv zeptat a být s námi v ještě bližším kontaktu. Tak odebírejte náš instagramový profil a buďte součástí Radia Haná - vaší radiové jedničky."

Děkujeme za stručné info. Co se děje na Instagramu Radia Haná právě teď? Přihlaste se k odběru novinek, komentujte i sdílejte.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!