právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

TOP10: Vánoční žebříček

06. 12. 2018 - 11:14 | Přeskočí rodačka z Uherského Hradiště velikána George Ezru?

Hitparáda TOP 10 Radia Haná
Neděle 18:00Na vlnách Radia Haná vám každý nedělní večer přinášíme naši hitparádu. Hlasujete pro svých 10 nejoblíbenějších hitů. Každý týden poznáváme jednoho odpadlíka s nejmenším počtem hlasů, kterého nahrazuje novinkový tip na hit. Jaké hudební dárky rozbalujete během prosincových kol?

Kygo & Imagine Dragons - Born To Be Yours

„Jako malý jsem chtěl být fotbalistou. Opravdu poctivě jsem trénoval a snil o tom, že jednou budu kopat za světový tým. Nakonec u mě ale na plné čáře vyhrála hudba", říká norský hudebník Kygo, který k novému hitu pozval profíky z Las Vegas Imagine Dragons a je z toho hudební senzace Born To Be Yours:

George Ezra - Shotgun

Je to jen pár týdnů, co George vystoupil v Česku a už se k nám chystá zase. Těšíme se na jeho jarní koncert 21. května 2019 v Praze. Zazní i jeho aktuální šlágr Shotgun?

Katka Kačule Pokorná - Zimní nadílka

Světové hudební konkurence se nebojí dvanáctiletá Katka z Uherského Hradiště. Převážně zpívá písničky pro děti, ročně absolvuje na 150 vystoupení, vydala své první CD a její Zimní nadílka v hitparádě perfektně umocní vánoční náladu. Má u vás Katka šanci? Videoklip k tomuto hitu se právě vyrábí a proto se na Katku podívejte v dětské písničce Úklidová četa:


 
Hlasujte na www.radiohana.cz.

Ozvěte se nám

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství