právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

ROZHOVOR: Marek Berger

"Posílení regionality je logickým krokem, hudba přináší novinky i vzpomínky", říká náš programový ředitel. Přečtěte si celý rozhovor na serveru RadioTV.cz

Je poměrně málo lidí, kteří by minimálně na Moravě neznalo jméno Marka Bergera. Aktuálně vytváří program a hudbu pro jedno z nejúspěšnějších regionálních rádií. V první části jsme se primárně bavili o programu. V druhé, připravované části se budeme bavit o obchodních aktivitách a přineseme krátké rozhovory se dvěma hlasy známými zejména z odpoledního vysílání Radia Haná.

Radio Haná je dlouhodobě nejposlouchanějším regionálním rádiem v Olomouckem kraji. Co je tím mixem, který pomáhá tuto pozici udržet?

Marek Berger: Naši posluchači jsou poměrně konzervativní, nemají rádi překotné změny a chtějí své jistoty. Pokud si pustí Radio Haná, vědí přesně, co dostanou – tedy nejlepší hudební výběr a regionální zpravodajství. Jsme tu doma, mluvíme o všem, co se u nás v regionu děje. To vše podtrhuje historie značky Radia Haná, jsme rodinná firma s více než 27letou tradicí a partneři akcí v regionu. Budujeme a udržujeme osobní vztah s našimi posluchači.

Tuzemská rádia většinou opouští hudební dekádu 80. let a soustředí se na hudbu posledních 20 let. Nastane doba, kdy tuto dekádu opustíte?

Aktuálně se kromě Procházky pamětí objevují osmdesátky i ve večerním speciálu v osm a rovněž v rámci denního proudu. Tuto hudební dekádu rozhodně opouštět nebudeme, posluchači si rádi na hity rádi zavzpomínají. Od letošního roku zařazujeme do proudu nový claim „Novinky i vzpomínky“, která podtrhne spojení aktuálních hudebních hitů a muziky staršího data. (...)
 
Pokračujte ve čtení celého rozhovoru na tomto odkazu.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!