právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

ZÁBAVA: Audio knihy ZDARMA

22. 03. 2020 - 17:44 | Na ústech roušky, do uší audioknižní kousky.

Poslouchejte s námi
AUDIO KNIHY ZDARMA

NA ÚSTECH ROUŠKY, DO UŠÍ AUDIOKNIŽNÍ KOUSKY! SUPRAPHON NABÍDNE KAŽDÝ TÝDEN NĚKOLIK AUDIOKNIH ZDARMA
 
V době vyhlášení nouzového stavu s omezením pohybu obyvatel přichází vydavatelství Supraphon ze speciální nabídkou, kterou pod heslem „RADOST Z POSLECHU“ chce přispět k optimističtější atmosféře v domácích karanténách. Každý týden na webu Supraphonline.cz nabídne ke stažení několik audioknih zdarma. Vybrané nahrávky patří do zlatého fondu Supraphonu a přináší v podání těch nejlepších herců příběhy plné dobrodružství, statečnosti, lásky a naděje, která nikdy neumírá!
 
V PRVNÍ KOLEKCI PŘINÁŠEJÍCÍ ZÁBAVU A ROZPTÝLENÍ PRO CELOU RODINU POSLUCHAČI NALEZNOU:
  1. Neodolatelný anglický humor v románu spisovatele Jerome Klapky Jerome TŘI MUŽI VE ČLUNU v kongeniálním podání proslulého Miroslava Horníčka.
  2. Legendární dobrodružství Karla Maye VINNETOU, jež ve skvělé audio dramatizaci mistrovsky rozehráli Boris Rösner, Petr Kostka, Rudolf Hrušínský a Radoslav Brzobohatý.
  3. Příběh nejslavnějšího trosečníka všech dob v románu Daniela Defoa ROBINSON CRUSOE s vynikajícím hereckým ztvárněním Jiřího Adamíry, Jaroslava Kepky, Ladislava Peška a Martina Růžka.
  4. POHÁDKY Boženy Němcové a Karla Jaromíra Erbena. Čtyřalbum obsahuje perly pro děti nejmladší (O Budulínkovi, O Červené Karkulce, O perníkové chaloupce), humorné pohádky pro mladší školáky (Čert a Káča, Kmotr Matěj, Jak se Honzík učil latinsky) i velkou dramatizaci pohádky O bílém hadu, která má šanci zaujmout i dospělé posluchače.
NASTAV UŠI, STÁHNI ZDARMA A POSLOUCHEJ ČTYŘI SKVĚLÉ AUDIOKNIHY
https://www.supraphonline.cz/special/radost-z-poslechu.
 
Tato akce platí až do odvolání

Radio Haná, rádio které pomáhá.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!