právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

PODPOŘTE: Unikátní SKYROCK

28. 05. 2020 - 10:58 | Staňte se hrdým sponzorem Radia Haná SkyRock a využijte komunikace v rádiu ve Váš prospěch. Děkujeme za zájem o Radio Haná SkyRock. 

Nechcete mít u čtení tohoto článku ticho?
Nalaďte si Skyrock online právě teď.


Pokud chcete jakoukoli částkou podpořit provoz tohoto unikátního rádia, prosím obraťte se na naše obchodní oddělení na telefonních číslech 585 224 035 a 777 742 621 nebo přímo na kolegy z obchodního týmu. Pomůžeme Vám vybrat tu správnou formu a rozsah kampaně pro Váš komunikační cíl při optimálním rozpočtu. Přečtěte si, jak funguje reklama na Hané.

O projektu Skyrock

Rádio Haná SkyRock vzniklo z nadšení regionálních patriotů v roce 2009 v Olomouckém kraji jako projekt nezávislý na celostátních mediálních skupinách a to platí doposud. Přečtěte si rozhovor se zakladatelem Pavlem Foretníkem. SkyRock vysílá ŽIVĚ 24 hodin denně na 15-ti vysílačích na střední Moravě jedinečný výběr hudebních stylů jako rock, jižanský rock, blues a další alternativní rockV této době Vám chceme poděkovat za vaši podporu v podobě poslechu rádia Haná SkyRock, za doporučení našeho rádia přátelům a známým a také za objednávku reklamy na SkyRocku, jelikož je to jediný zdroj našeho financování. Inzercí nebo libovolným příspěvkem pomáháte udržet a šířít tento raritní program v džungli mainstreamových médií.
Děkujeme Vám

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!