právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

VIDEO: Koleda v oblacích

22. 12. 2020 - 09:04 | Šumperští Radečci se s dalšími hudebníky vydali na Praděd, aby nám společně zpříjemnili nejkrásnější svátky v roce. 

Muzikanti vystoupali na nejvyšší místo Moravy
a společně tam zahráli koledu

Originální dárek pod stromeček připravili pro letošní Vánoce pořadatelé festivalu Koule, členové populární kapely O5 a Radeček a muzikanti z dechového sdružení KMČ. Společně vystoupali na horu Praděd a zahráli tradiční českou koledu Tichánoc. Hudebníci ze Šumperka a Zábřeha pořídili z vystoupení záznam včetně dronových záběrů a jako vánoční dárek pak video umístili na YouTube. 


„Vyrazili jsme na nejvyšší místo Moravy a tam jsme společně s kamarády muzikanty zazpívali Tichnou noc. Udělali jsme to jen tak, abychom udělali radost sobě i všem ostatním,“ uvedl za pořadatele Daniel Kašpar. Pro přítomné turisty to bylo příjemné překvapení. S klukama z O5 a Radeček se fotili a házeli nám do futrálu drobné, ať prý máme na grog,dodává s úsměvem Kašpar.

Hudební přehlídka Koule fest se letos na podzim nemohla uskutečnit kvůli epidemii koronaviru. Pořadatelé se ale nevzdali a během pěti listopadových a prosincových víkendů odvysílali živé koncert kapel alespoň online. Dohromady vystoupení sledovalo přes sto tisíc lidí. Podívejte se na záznamy všech online show.

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!