právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

Máme dvě plecharény nových posluchačů

14. 01. 2021 - 15:48 | Díky, že nás ladíte!

Program plný prověřených songů a rychlého zpravodajství z regionu přinesl jedinému místnímu rádiu v Olomouckém kraji 10.000 nových posluchačů týdně. Aktuálně Radio Haná poslouchá 113.000 posluchačů týdně (zdroj Median/Radioprojekt za rok 2020).

Obrovská odměna od vás!

“Je to pro nás obrovská odměna za naši práci. Radio Haná, je rádio, které pomáhá, a tak jsme v uplynulém roce např. prostřednictvím pořadu Radioservis dávali zdarma prostor ve vysílání živnostníkům a podnikatelům pro sebepropagaci. Aby i při všem tom zavírání podniků a služeb kvůli koronaviru bylo jasné, že fungují a žijí,” vysvětluje programový ředitel Radia Haná Marek Berger. 

Děkujeme za vaši věrnost!

Věrnost Radia Haná k místním posluchačům a regionu se stanici zúročuje. Má nejvěrnější posluchače v Olomouckém kraji - u Radia Haná setrvává 88 posluchačů ze 100. 

“Vsadili jsme zábavní, informativní a užitečný obsah a k tomu hudbu, kterou máme všichni rádi, a je to správný směr. Rosteme sociálních sítích, rozšiřujeme podcast i naše FM pokrytí. Nárůst o 10 tis. posluchačů týdně nás motivuje. Hned jsem si představil v podstatě 2x zaplněnou hokejovou halu v Olomouci. Děkujeme posluchačům a klientům za důvěru a budeme pokračovat v tom, co děláme” dodává Marek Berger. 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!