právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

NOVINKY: Únor 2021

01. 02. 2021 - 11:44 | Zamilujte si naše únorové novinky.

Přejeme krásný únor
a jsme rádi, že vás zajímají naše měsíční novinky.

VÍKEND SPECIÁL

Ať už Valentýna slavíte nebo vás nechává chladnými, vychutnejte si 12. - 14. 2. nejlepší love songy ve Víkendu SPECIÁL Radia Haná.

HOROSKOPY ON-LINE

Víme, že ráno to může být pořádná honička a možná občas nestiháte poslouchat naše Květinové horoskopy. Rozumíme a myslíme na všechno! Nově si horoskopy na následující ráno můžete poslechnout den předem na našem podcastu. Díky tomu snadno zjistíte, co vás čeká, překvapí nebo potěší.

TOP12 & INSTACALLY

A co hudba? Pro velký úspěch rozšiřujeme oficiální hitparádu TOP12, do které hlasujete ZDE a vyhráváte pivní multipacky. S potěšením přinášíme LIVE rozhovory s osobnostmi, ke kterým se snadno připojíte pomocí mobilních telefonů. Sledujte, chatujte, pokládejte dotazy. Už jste si zvykli, že naše Instacally začínají každé pondělí v 16:00 a spojíme se mj. s kapelou Leon nebo s písničkářem Láskou. Navíc si všechny předchozí povídání připomeňte kdykoliv v kategorii LIVE STREAM.

POMÁHÁME VAŠEMU PODNIKÁNÍ

Máte firmu, podnikáte, hledáte zaměstnance? Ozvěte se Radiu Haná a naši obchodní specialisté zajistí, abyste v našem rádiu byli slyšet. Vaše reklamní sdělení se týdně dostane ke 113.000 posluchačům! Bavíme vás ve vysílání i na sociálních sítích. Už nás sledujete na Instagramu a Facebooku?

Ať je únor přesně takový, jaký sami chcete, přeje celý tým Radia Haná. Nalaďte si nás online.

 

Ozvěte se nám

Procházka pamětí Radia Haná - vracíme vaše vzpomínky!!